Koç Burcu Temmuz 2022 Yorumu

2.331
Koç Burcu Temmuz 2022 Yorumu

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ruh halimizde değişiklikler söz konusu olmaya başlayabilir. Geçmişte almış olduğunuz kararları değiştirmek isteyebilirsiniz. Evden çalışmanız gerekebilir, bu yüzden daha fazla çaba sarf edeceksiniz.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Eviniz ve ailenizle ilgili konular öne çıkacak. Dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyeceksiniz. İç dünyanızda sizi rahatsız eden durumlar varsa bunları düzeltmek için çaba sarf edeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İşinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yöneticileriniz varsa bu kişilerle aranızda oluşan sorunları halletmek isteyeceksiniz.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sonunu düşünmeden içinizden gelen konuların peşine düşmek isteyebilirsiniz. Farklı bakış açısına sahip olacak, kendinizi bu alanlarda yenilemeye odaklanacaksınız. Fikir alışverişi yapmak sizin için oldukça önemli olacak.

Koç Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızla yaşamış olduğunuz sorunları geride bırakacaksınız. Partnerinize kendinizi rahat bir şekilde ifade edeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde flörtleştiğiniz bir kaç kişi ile tanışabilirsiniz. İlişki anlamında düşünce yapınızı değiştireceğiniz günler sizi bekliyor olacak. Kendi içinizde yeni hesaplar yapacak sorun olarak gördüğünüz durumlar varsa bunları düzeltmeye çalışacaksınız.

Koç Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Sosyal hayatınızda yapacak olduğunuz bazı yenilikler olacak. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte tatil yapmak isteyebilirsiniz.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde çözülmesi gereken durumları halletmek önceliğiniz olacak. Kardeşleriniz ve çocuklarınızla aranızda yer alan sorunları aşmaya çalışacaksınız.

Koç Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Maddi durumunuzu arttırmak isteyeceksiniz. Bu yüzden ekstra işler bakabilir veya mevcut olan işinizde kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Parayla ilgili sorunlarınız varsa bunları çözmeye çalışın. Hesaplı harcama yapmak, bu dönem içerisinde oldukça önemli.

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Parayla ilgili durumlarda beklenmedik krizlerle karşılaşabilirsiniz. Kazançlı çıkacağınız yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.