Koç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

20.362
Koç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Koç Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayı itibariyle duygu karmaşası yaşıyor. Ancak duygularınızda değişiklik mantığınızı kullanmanıza engel değil. Her yakınlaşma ve yeni hislerde mantığınızı devreye sokuyorsunuz. Fazla mantıklı olduğunuz zamanlarda dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Partneri olan koçlar bu dönemde mesafeli davranışlarda bulunabilirler. Bu yaklaşımınız sevdiğiniz insan tarafından hoş karşılanmayabilir. Partneri olmayan koçlar ailesinin onayını almadan yeni bir ilişkiye başlayabilir. İleride büyük sorunlara yol açabilecek bu ilişki size iyi gelmeyebilir.

Koç Burcu aşk uyumu konusunda fazlasıyla iyi. En fazla uyum sağladığı burç aslan olurken, en anlaşamadığı burçlar arasında akrep ve başak bulunmakta. Koç burcu aşkta fazla ısrarcıdır. Bu da konu aşk olduğunda sizi tutkulu ve kolay vazgeçmeyen birine dönüştürüyor. İlişkisinde sorun yaşayan koçlar, ilişkinin bitmemesi için elinden geleni yapıyor. Ancak partneriniz sizi ilişkinin bitmesi noktasında zorluyorsa ısrarcı olmamalısınız. Kaçan kovalanır mantığı ile hareket eder ve rahat tavırlar sergilerseniz, durumu lehinize çevirebilirsiniz.

Koç Burcu aşk günlük yaşamında sürekli düşünür haldedir. Temmuz ayında evde huzur ortamı arıyorsunuz. Yalnız kalıp duygularınızı ve çizmek istediğiniz yönü tayin etmek isteyeceksiniz. Karşınıza yeni çıkan aşk fırsatlarını değerlendirmeye alıyorsunuz ancak ciddiyetle yaklaştığınız bir aşk söz konusu değil. Bu ay parasal konularda çok hırslısınız. Sizi aşktan uzaklaştıran şey biraz da çalışma hayatınız oluyor. Evli koçların bu anlamda daha dikkatli olmaları, eşlerine zaman ayırmaları gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.