Koç Burcu Yaz Yorumu

32.674
Koç Burcu Yaz Yorumu

Koç burcu 2016 yaz aylarında kendini her anlamda toparlıyor. Özel yaşantınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılar tamamen ortadan kalkarken, geleceğe dair güzel düşünceler içine giriyorsunuz. 2016 yaz ayları koç burcu için ufak tefek aksaklıklar dışında iyi ilerliyor.

Koç burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında, yaşadıklarınızı ve etrafı her açıdan daha sakin karşılıyorsunuz. Bu sakinliğiniz, fırsatları daha iyi görebilmenizi ve değerlendirmenizi sağlıyor. Kariyerinizde fazlasıyla hırslısınız. Maddi anlamda güçlü olabilmek için başaramayacağınız iş yok. Kazanımlarınız ve birikimleriniz eskiye oranla artıyor. Aşk hayatınızın iyileşmesi, kariyerinize de olumlu yansıyor. Evli koçlar eşleriyle ortak noktalarda buluşmayı başarıyor. Özellikle çocukları olanların şansı daha açık görünüyor. Çocuklarıyla ilgili güzel haberler söz konusu.

Koç burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016’da aşk ve iş hayatı aynı dengede ilerliyor. Güçleniyorsunuz ve iş dünyasına imzanızı atacak projelerde yer alıyorsunuz. Kariyerinize katkıda bulunabilecek insanlarla iş birliği yapmanız size önemli katkılar sağladı. İlerisi için önemli adımlarınız ve anlaşmalarınız mevcut. Gelirinizin artmasıyla birlikte yatırım planları yapmaya başlıyorsunuz. Haziran sonlarında partnerinizle tatile çıkabilir, daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Birlikteliği olmayan koçların, uyum içinde olacağı Haziran ayında, istediği gibi biriyle karşılaşma ihtimali yüksek görünüyor.

Koç burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında hayatına giren yeniliklerle birlikte ufkunu genişletiyor. Cesaretinizin daha da arttığı bu ay içinde zorluk çekeceğiniz tek nokta sağlığınız olabilir. Sağlık haritanızda biraz ters giden bir oluşum söz konusu. Enerjinizi haddinden fazla kullandınız ve yorgun düştünüz. Bol bol dinlenin, negatif şeyler düşünmeyin ve hobilerinize yönelin. Çevrenizle birlikte, bakış açınız da genişledi. Artık elinizi attığınız her işten kazanç sağlıyorsunuz. Bu zaman zarfında iyi uyumaya, beslenmenize ve kendinize vakit ayırmaya özen gösterin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.