Kolları dantelli gelinlik modelleri 2017

Kolları dantelli gelinlik modelleri 2017

Kolları dantelli gelinlik modelleri 2017

Evlenecek olan her gelin adayının tatlı telaşıdır gelinlik alışverişi yapmak, hayali kurulan gelinliği bulmak ve satın almak. Dantelli bir gelinlikse arzu ettiğiniz doğru yere baktığınızı söyleyebiliriz. Sezonun modası olan kolları dantelli gelinlik modellerine bu kreasyonda yer verildi. Birçok gelin adayının beğenisini toplayan bu modeller sizlerin de dikkatini çekecektir.

Tesettürlüler için harika seçim

Dantelli modeller kolaylıkla tesettürlü gelin adaylarının kullanımına uygun hale gelmektedir. Özellikle dantel detayları kollarında olan modeller tesettürlü hanımlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kolların dantelli olup göğüs kısmının sade tercih edilmesi dantelin ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Transparan yaka seçebilirsiniz

Uzun kollu gelinlikler kış ve sonbahar düğünü yapacak olan gelin adayları için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Uzun kollu gelinlik tercih edildiği için yaka kısmı transparan olan bir model almanızı tavsiye ederiz. Kolları dantel olan bir modeli alarak düğününüzde şahane bir görünüm yakalayabilirsiniz. Transparan yaka dantelli gelinlik tercih edip, gelinliğinizi ek olarak bir eldiven kullanarak tamamlayabilirsiniz. Gelinlik eldivenleri kullanılarak çok daha şık bir görünüm kazanılmaktadır. Eldivende kullanılacak olan işleme veya taş detayları da gelinlikle kullanılan dantel detayı ile bütünleşerek harika görünmenize yardım edecektir.

Düğün hazırlığında olan bayanların kolları dantelli gelinlik modelleri 2017 kreasyonunu es geçmemelerini tavsiye ederiz. Aradığınız, küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğunuz gelinliğinizi bu kreasyonda bulabileceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

Kolları dantelli gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.