Kadınlar Duysun

Kova Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
20.196
Kova Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

KOVA Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında maddi güvenceye ihtiyaç duyuyorsun. Hayatın bütününü artık daha gerçekçi şekilde ele alıyorsun. Geç kaldığın bazı şeylerin ne geri dönüşü ne de telafisi var. Maneviyata önem veriyor, korkularının seni yönetmesine izin vermiyorsun. Artık daha bilinçlisin ama yine de ne yapman gerektiğine karar veremediğin zamanlar oluyor. Şartlar karşısında direnmiyor, hakkını da yedirmiyorsun. Yakın geçmişte kalan bir konuyla ilgili yaşanan problem tekrar karşına çıkıyor. Bu bir ayrılık, dava veya kargaşa olabilir. Yüzleşmen gerekiyor. Gireceğin bu karmik durum sonrası her şey biraz daha netleşiyor. Süreç içinde olumsuzluklara müsaade etmemeli, bu yönde davrananlara izin vermemelisin. Aslında her şey senin elindeyken başkalarını söz sahibi yapman karışıklığa neden olan şey oluyor. Bunu fark ettiğinde ve kontrolü tümüyle ele aldığında yaşamını düzene sokacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması ile iş, aşk ve aile konularından birinde yeni koşullara adım atabilirsin. Değişimi kabul etmezsen zorlanırsın. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması karşına işe yarayacak türden fırsatlar çıkarıyor. İyi ve sağlam bir yerden destek alıyorsun. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile toparlanıp güçleneceksin. Maddi manevi rahatladığın bir döneme giriyorsun. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri çözüm gerektiren büyük bir süreci başlatıyor. 6 Mart 2019 Balık Burcundaki Yeniay zamanında istediğin konularda ilerleme kaydediyorsun. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri üzerindeki baskı ve sorumluluğu iyiden iyiye hissettiriyor. Sorunlu insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorsun.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Kova Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri beklenmeyen sürprizleri beraberinde getirebilir. Ama bunların tamamının yanıltıcı olduğu konusunda seni uyarmalıyız. Merkür Gerilemesi yaşanırken oluşan başlangıçlara güvenmemek gerekir. Aynı zamanda geri dönüş yapanlara şans verilmesi de yanlış olur.

Kova Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında sabır ve kararlılıkla devam ediyor. Hayatında yanlışa yer yok gibi geliyor. Adımlarında son derece dikkatlisin. Bugüne kadar yaşadıkların canını fazlasıyla yaktı ve artık tek istediğin şey huzur. Özel yaşamın istediğin gibi olmayabilir. Beklentilerinin daha fazlası için maddi desteğe ihtiyaç duyuyorsun. Hayatında biri yoksa ve almak niyetindeysen çok seçici davranacaksın. Kafa yapısını önemsiyor, bağımsızlığına dokunmayacak birini istiyorsun. Başlayacağın ilişkide şimdilik ciddi kararlar almayı düşünmüyorsun.

Kova Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Kova Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde önemli konular konuşuluyor. Uzun süredir gündeme gelip giden miras, mal, mülk konuları tekrar konuşulmaya başlıyor. Gelen teklifleri değerlendiriyorsunuz. Belli oranda şekillenen ve aile arasında karara varılan noktalar belirleniyor. Yanı sıra herkes kendini garanti altına alma çabasında. Güvensizlik en üst seviyede. Aile büyüklerinden biriyle ilgili alınacak karara karışmıyorsun. Sosyal çevrende yeni arkadaşlar edinecek farklı çevrelere gireceksin. Yapacağın uzun bir seyahatten vazgeçebilirsin.

Kova Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Kova Burcu sağlığı 2019 kış döneminde genel olarak iyi durumda. Astım, bronşit gibi rahatsızlıkların varsa bir süre zorlanabilirsin. Aşırı ve rahatsız edici öksürük krizleri seni rahatsız edebilir. Üşütmemeye özen göstermelisin. Özellikle seyahate çıktığında oluşan hava değişimlerinden fazlasıyla etkileniyorsun. Bu doğrultuda da korunman gerekiyor. Öğünü zamanında yemek ve uykusuz kalmamak da sağlığın için son derece önemli.