Kadınlar Duysun

Kova Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
4.982
Kova Burcu 2018 Bahar Yorumu

KOVA Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar aylarında duygusal alanlarda karmaşa yaşıyorsun. Hayatının dengesini korumak için daha fazla çaba sarf etmen gerekiyor. İş, aşk, seyahatler ve kazanç dengesi önem kazanan şeyler arasında. İşle ya da kazancınla ilgili yeni gelişmeler var. Çalışıyorsan işini değiştirmek isteyebilirsin. Geç gelen ödemeler buna sebep olabilir. Özel hayatında partnerinle uyumsuz olduğun noktalarda mücadele etmek yerine kestirip atmayı tercih ediyorsun. Bu nedenle sonuçlarına katlanmak zorunda kalacağın bir geleceğe sahip olabilirsin. Bahar aylarında uzun-kısa yoğun seyahatler seni bekliyor.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri gelecek planlarını devreye sokuyor. Almak zorunda olduğun kararların bir kısmını alabilirsin. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı ile uzun bir yolculuk gündeme geliyor. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri ile son derece kararlısın. Yapmak istediklerin konusunda ne olursa olsun taviz vermeyeceksin. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanında kazancını yukarı çekecek yeni bir iş fırsatı ile karşılaşıyorsun. Hanende bolluk bereket yaşanıyor. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri bakış açını değiştiriyor. Yaptığın bir hatanın farkına varıyor, pişmanlık duyuyorsun.

Kova Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında dengeyi pek koruyamıyor. İstediğin tek şey huzur ama geçmişin izleri yüzünden onu da bir türlü bulamıyorsun. İçsel korkuların özel hayatına yansıması ve fazla gurur sahibi olman seni mutsuz eden diğer şeyler arasında. İmkansız olanın devamında ısrar etmemeye bak. Biraz klişe ama olmuyorsa zorlama. Bazı şeyler için geç olduğunu düşünmek yerine yeni bir hayat için kolları sıvamalısın.

Kova Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Kova Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkileri hızlanıyor. Bunun sebebi tamamen kendine odaklanman. Bahar ayı ortalarında konuşulması gereken önemli bir mevzunun gündeme gelmesiyle birlikte uzun bir yolculuğa çıkıyorsun. Mal, mülk, miras davaları devreye giriyor. Acilen elden çıkması icap eden bir para söz konusu. Kardeşler ve aile büyükleri bir araya gelerek fikir birliği yapıyor.

Kova Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında zaman zaman hassaslaşıyor. Olayların iç yüzü ve yaşanan bazı yüzleşmeler seni gerebilir. Bununla birlikte yaşadığın stresle yıpranabilirsin. Sorunları kafaya takmak yerine spor ve sağlıklı beslenme proğramıyla hayatını düzene sokabilirsin. Unutma hiçbir dert kalıcı değil.