Kadınlar Duysun

Kova Burcu 2019 Bahar Yorumu

12.03.2019
26.704

Finansal konularda aklını kullanırsan ekonomik olarak rahatlayacaksın. Sorunların bir kısmı geride kalıyor. Beklenmedik seyahat ve yolculuklar oluşuyor. Duyguların…

Kova Burcu 2019 Bahar Yorumu

KOVA Burcu 23 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında para geliyor. Finansal konularda aklını kullanırsan ekonomik olarak rahatlayacaksın. Sorunların bir kısmı geride kalıyor. Beklenmedik seyahat ve yolculuklar oluşuyor. Duyguların gelişiyor. Özel hayatından tut da kariyerine kadar her konuda gerçekçi adımlar atıyorsun. Çalışmalarını hızlandırıyor, planlarını vakit kaybetmeden devreye sokuyorsun. Bazen insanlara va hayata adapte olmak zor olabilir. Onda da deneyimlerine başvuracaksın. Ayrıca bu aylarda yapmak istediğin yer değişimleri için harekete geçebilirsin. O zaman yaşamın tümüyle değişebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile isteklerini daha iyi belirliyorsun. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri emin ve sağlam adımlar atmanı sağlıyor. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri seni yeni başlangıçlar için tetikliyor. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri sana büyük sorumluluklar yükleyecek. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri üzerine gelen can sıkan bir meselede yeni gelişmeler yaratıyor. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri ile olası yanlış anlaşılmalara dikkat etmek gerekiyor.

Kova Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı 2019 bahar aylarında aklından geçenin peşine düşüyor. Duygularla hareket etmeyeceksin. Çoğunlukla ön yargılısın. Geçmişin kaygıları hala üzerindeyken yeni başlangıçlar yapamıyorsun. Bir şeyleri yaşarken aklına birden olur olmadık şeylerin gelmesi keyfini kaçırıyor. İlişkin varsa partnerinin bu anlamda rahatsız olması gayet normal. Özel hayatında keskin ve sert açılara maruz kalacaksın. Yapman gereken tek şey gerçekçi yaklaşımları çoğaltmak olmalı. Geçmişin pişmanlıklarından da bir an önce sıyrılmalısın.

Kova Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Kova Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde bazı insanların çıkar çatışmalarının tam ortasındasın. Sen yapıcı davranırken onların olumsuz konuşmaları güveninin azalmasına neden oluyor. Daha önce yaptığın fedakarlıklar için keşke yapmasaydım diyebilirsin. Anne baba kardeş temalı konularda belirgin fikir ayrılıkları yaşanıyor. Üzerine yıkılmak istenen bir sorumluluktan kaçacaksın.

Kova Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Kova Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde nezle, hapşırık, alerji gibi sorunlar yaşayabilir. Metobolizmanı güçlendirerek bu sıkıntıları kolayca aşabilirsin. Yemek konusunu abartırsan kilo alabilirsin. Özellikle solunum yolu rahatsızlıklarına karşı çok açıksın. Kapalı alanlarda kalmamalı, bol temiz havada vakit geçirmelisin.