Kova Burcu 2019 Yaz Yorumu

21.332

KOVA Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler çevresel faktörlerle birlikte ilerliyor. Ailenin ve yakın akrabaların senin üzerindeki etkisi oldukça büyük. Kafama takmıyorum dediğin şeyleri içinde büyütebilir ve bir süre sonra patlayabilirsin.

Kova Burcu 2019 Yaz Yorumu

KOVA Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler çevresel faktörlerle birlikte ilerliyor. Ailenin ve yakın akrabaların senin üzerindeki etkisi oldukça büyük. Kafama takmıyorum dediğin şeyleri içinde büyütebilir ve bir süre sonra patlayabilirsin. Geçen dönemde yaşadıkların ve birikimler yol almanı ve yeni başlangıçlar yapmanı engelliyor. Bunu bu dönemde kendine yaparsan çok şey kaçıracaksın. O nedenle her şeyi zamana bırak ve yaşa. Sürprizlere, hayatın getirilerine kucak aç. Çalışıyorsan iş değiştirebilirsin. Bazı insanlardan uzak durma kararı alacaksın. Tartışmalardan büyük oranda kaçıyorsun. Yaz sonunda şehir değiştirme ihtimalin çok yüksek.

Kova Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında iyi fırsatlara sahip olacaksın ancak hepsini değerlendiremeyeceksin. Çok istediğin ve olmasını istediğin bir durum olacak fakat beklediğin gibi çıkmayacak. Eskide kalan bir dönem ve konu tekrar karşına çıkacak. Vicdanını rahatsız eden şey her ne ise üzerine gidecek çözümlemeye çalışacaksın. Ailenin bir konuda üzerinde yaptığı baskı artabilir. Ama bu baskıyı bir şekilde aşacaksın.

Kova Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatında bulanık bir süreç başlıyor. Emin olamadığın şeylere sırtını dönüyor, irdelemiyorsun. Senin farklı planların var ve yeri geldiğinde gerekirse uygulayabilirsin. Bir anlamda beklemedesin. Yolunda giden bir birlikteliğin varsa devam edeceksin ama evlilik konusunda kararsız olabilirsin. Bekarlar adına güzel bir sezon. Yeni arkadaşlar edinerek kısa flörtlerle gönlünce eğleneceğin bir yaz seni bekliyor sevgili Kova Burcu.

Kova Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında değiştirmek istediğin şeyleri değiştirmekte zorlanacaksın. Kişileri değiştirmeye çalışma çünkü o mümkün olmayacak. Ya kendin değişeceksin ya kabulleneceksin ya da değiştiremediklerini terk edeceksin. Yaz sonuna doğru gidişata göre yapacağın farklı planlarla şehir değiştirebilirsin. Büyük adımlar atıyorsun. Maddi alanda beklenmedik bir rahatlık geliyor. Çok fazla çalışmana gerek kalmayacak türden imkanlara sahip olacaksın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.