Kova Burcu 2020 Yaz Yorumu

6.411

3 Ağustos 2020 tarihinde Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek ve yaratıcılığınız ön plana çıkacak, sıradışı fikirlerinizi ticaret ile birleştirebilirseniz maddi açıdan karlı çıkacaksınız.

Kova Burcu 2020 Yaz Yorumu

3 Ağustos 2020 tarihinde Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek ve yaratıcılığınız ön plana çıkacak, sıradışı fikirlerinizi ticaret ile birleştirebilirseniz maddi açıdan karlı çıkacaksınız. Hayatınızın gidişatı ile ilgili değiştirmeniz gereken noktaların olduğunu anlayabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeli ve yeni adımlar atmaktan çekinmemelisiniz. Kararsız kaldığınız yerlerde güvendiğiniz insanlara akıl danışabilceğinizi unutmayın. Çevrenizde sizi durmadan demoralize etmeye çalışan bir kişi var. Sizin hayatınızı kıskandığı için bunu yapıyor olabilir. Farkındalığınız artacak bu durumun farkına varacaksınız.

Kova Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

İlişkinizde tutarlı olmaya çalışmalısınız. Partneriniz kendi hayatını ilgilendiren detaylar ile ilgili sizin fikrinize de ihtiyaç duyuyor fakat sizin tutarsızlığınız yüzünden bir şeyler anlatmaya çekiniyor. İlişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz. Bu kişinin tam size göre bir insan olduğunu anlayacaksınız ve bir anda ciddi şekilde düşünmeye başlayabilirsiniz. Siz her ne kadar onunla ilerisini düşünsenizde karşı taraf aceleci davrandığınızı düşünebilir.

Kova Burcu 2020 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

Aile içerisinde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Herhangi bir tartışma ortamında kimse kendinden başkasını dinlemiyor. Bu yüzden ortak bir karar almak zorlaşıyor. Siz sinir olduğunuz konular daha fazla içinizde tutmak istemeyeceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın hem maddi hemde manevi açıdan zor durumda olduğu haberini alabilirsiniz. Sizden direkt yardım istemeye çekindiğini fark edeceksiniz. Daha önce size yapmış olduğu yardımları hatırlayacak ve ona elinizden geldiğince destek olmaya çalışacaksınız.

Kova Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

Bu dönemde kariyeriniz için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Gerginliiğinizi ve ön yargılarınızı kenara bırakarak size sunulan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Aksi halde kariyer hedeflerinizde değişiklik olması için biraz daha beklemek zorunda kalabilirsiniz. Yoğun iş hayatınız yüzünden sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Olabildiğince vücudunuzu ve beyninizi dinlendirmeye çalışmalısınız. Sizi rahatlatacak olan etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.