Kadınlar Duysun

Kova Burcu 2020 Yıllık Yorumu

28.11.2019
39.026

Kendiniz için daha fazla ne yapabilirsiniz sizi ileriye götürür gibi düşünceler içerisinde olacaksınız. Hayatınızı düzene sokmak isteyebilir ve sıkıntılı giden…

Kova Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu kova olanlar bu sene hayatınızı sorgulayabilir. Kendiniz için daha fazla ne yapabilirsiniz sizi ileriye götürür gibi düşünceler içerisinde olacaksınız. Hayatınızı düzene sokmak isteyebilir ve sıkıntılı giden durumları ise iyileştirmek isteyebilirsiniz. Daha önce cesaret edemediğiniz yenilikler varsa bu sene iradeli ve cesaretli olacak yeniliklere kolaylıkla adım atabileceksiniz.

Jüpiter 26 Aralık’a kadar Oğlak burcunda olacak ve bu süreç sizin 12. evinizi etkisi altına alacak. Daha çok yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak sakin ve huzurlu bir yapıya bürünmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda jüpiter hareketi sezgilerinizin güçlenmesine yardımcı olacak. Karşıdan gelen sorunları öncede fark edebileceksiniz ve ona göre önlemler almaya çalışacaksınız. 22 mart satürn oğlak burcunda kısa süreli bir retro yapacak. Bu retro çevrenizde değişecek olan bazı şeylere işaret etmektedir. 17 aralıkta ise satürn sizin burcunuza geçecek ve uzun bir süre orada kalacak. Kendinizi daha çok güvende hissetmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Kova Burcu 2020 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu kova olanlar Jüpiter Pluto kavuşumu sizin aşk hayatınızı etkileyecek. İkili ilişkilerde kafanızda karışıklık söz konusu olabilir. Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz birisi varsa bu sene o kişiyi hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu kişi sevgiliniz varsa sevgilinizde olabilir yakın bir arkadaşınızda olabilir. Aşk hayatınızda bazı gerginlikler bu sene kendisini göstermeye başlayabilir. İlişkinizi kıskanan bir kişi var. Bu kişi size yakın olmaya çalışan bir kişi kısa süre içerisinde bu kişinin kim olduğunu anlayacaksınız. Evli olan kova burçları bu sene evliliğinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Zaman zaman sorunlar çıksa da bu sorunlar sizden veya eşinizden kaynaklı sorunlar değil. Sizin ya da eşinizin ailesinde durmadan huzursuzluk yaratan bir kişi var. Bu kişi genellikle ikili oynayan bir kişi söylediklerinin ve yaptıklarının asla arkasında durmuyor. Bu yüzden aranızda sürekli problem çıkıyor. Birbirinizi dinlerseniz zamanla aranızda oluşan sorunu aşabileceksiniz. 21 aralık satürn pluto kavuşumu sayesinde bu sene oldukça sosyalleşecek ve size faydalı olabilecek yeni insanlarla tanışacaksınız. Çevrenizde yer alan insanlar sizi ve fikirlerinizi oldukça beğeniyor. Bu yüzden çok fazla göz önünde olan bir insansınız. Yalnız bir kova burcuysanız oldukça hareketli bir aşk hayatı sizi bekliyor olacak. Yeni insanlarla tanışacak ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişki uzun süreli olma yolunda ilerleyebilir. 5 haziran’da gerçekleşecek olan ay tutulması sayesinde de başlayacak olduğunuz yeni ilişkide oldukça şanslı olacaksınız.

Kova Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu kova olanlar neptün ve jüpiter size olumlu bir açı yapacak. Parasal anlamda siz destekleyecek etkenler ortaya çıkabilir. İş hayatınızda yolunda gitmeyen durumları iyileşirmek için bazı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi oldukça güçlü hissedecek olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bu yüzden iş temponuz ne kadar artarsa artsın üstesinden gelebileceksiniz.

Nisan ayının ortalarına doğru güzel bir yeni işe imza atabilirsiniz. Atacak olduğunuz bu imza kariyerinizi güzel bir şekilde etkileyecek. İşi olmayan kova burçları 5 haziran’da gerçekleşecek olan tutulma sayesinde istediğiniz işi bulabileceksiniz. Bulacak olduğunuz bu iş sayesinde maddi gelirinizi ikiye katlayabilir ve geleceğenize yönelik faydalı yatırımlar yapabilirsiniz. 5 mayıs ay düğümlerinde ise kariyeriniz için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek biraz size bağlı bir durum olabilir. Maddi açıdan her ne kadar fazla sıkıntı yaşamayacağınız bir yıl olsa da elinizden geldiğinde idareli harcamalar yapmaya dikkat etmelisiniz.

Ekstra gelir kaynakları elde etmek için uğraşacağınız bir dönem olacak. Uranüs boğa burcunda geçtiğinde iş hayatınız için riskli kararlar almamaya çalışın. Her ne kadar ileriye dönük planlamalar yapmak isteseniz de bu süre zarfı içerisinde olabildiğince bulunduğunuz pozisyonda kalmaya çalışmanızda fayda var. 2020 eylül ayına doğru evinizden iş yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu iş size az da olsa size gelir kaynağı sağlayabilir.

Kova Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu kova olanlar jüpiter oğlak burcunda olduğunda sağlığınıza biraz daha dikkat edebilirsiniz. Daha çok bilinçaltınıza yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz kendinizle baş başa kalıp ruhsal sağlığınızı iyileştirmek adın altında yeni kurslara katılacaksınız. Aynı zamanda bu dönem içerisinde sezgileriniz ve yaratıcılığınız güçlenecek. Fiziksel sağlığınıza biraz dikkat etmelisiniz. Kaza geçirebilir ve sakatlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu süre içerisinde eğitim hayatınızda da bazı değişiklikler kendisini gösterebilir.

Yurtdışına gitme gibi bir düşünceniz varsa bu gerçekleşebilir. Jüpiter ve pluto kavuşumu haftasında zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmak için faydalı bir dönem içerisine gireceksiniz. 10 ocak tarihinde gerçekleşecek olan tutulma sayesinde eğitiminiz için güzel bir fırsat elde edeceksiniz. Akademik açıdan kendinizi geliştireceğiniz ve geleceğinize yönelik güzel çalışmalar yapacağınız verimli bir sene sizi bekliyor olacak.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.