Kadınlar Duysun

Kova Burcu 2021 Sonbahar Yorumu

20.09.2021
3.250
Kova Burcu 2021 Sonbahar Yorumu

20 Ekim 2021 tarihinde Koç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi daha iyi tutmak isteyebilirsiniz. Eğitiminiz için yeni bir kursa katılmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişiyle de iletişiminizi koparmak zorunda kalabilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Geleceğinizden artık daha emin bir şekilde ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınızı bilecek ve buralardan yola çıkarak kendinize yeni bir yol çizmek isteyebilirsiniz. İsteklerinizle ve yerine getirmeniz gereken durumlar yüzünden kararsız kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2021 Sonbahar Aşk Yorumu

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkiden uzaklaşmak isteyeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkide kafanızı karıştıran konuların üzerine durabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ve bununla birlikte eski sevgilinizle iletişim kurabilirsiniz.

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinizin ailevi nedenlerden dolayı aranızda bazı problemler ortaya çıkabilir.

Kova Burcu 2021 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Ailenizle aranızdaki problemler yüzünden kendinizde yük hissedeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ailevi bağlarınızı sorgulayacak ve kendi bu dönem içerisinde daha çok kendi isteklerinize odaklanacaksınız.

9 Kasım 2021 tarihinde Mars Satürn’le kare açı yapacak. İş hayatınızdaki yoğunluk yüzünden annenize, babanıza ve kardeşlerinize zaman ayıramayabilirsiniz.

Kova Burcu 2021 Sonbahar İş ve Kariyer Yorumu

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Geçmişten konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Yapacak olduğunuz projelerde kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz için yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde maddi anlamda da rahatlayacaksınız.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazide geri gidiyor. Yurtdışı ile bağlantılı sorunlar varsa eğer bunları halletmek isteyebilirsiniz. Medya ve yayıncılıkla ilgili durumlarla ilgileniyorsunuz, önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.