Kova Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

5.150
Kova Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Bu yıl Jüpiter ve Satürn gezegeni sizin burcunuzda olacak. İş yerinizde bazı karışıklıklar yaşanabilir. Bu sene kendinizi işinize verecek ve oldukça başarılı olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla rekabet içerisine girebilirsiniz. Bu rekabet sonucunu alacağınız güzel bir fırsata dönüşebilir. Maddi açıdan kendinizi geliştirmek için farklı iş alanlarına yönelmek isteyebilirsiniz.

Ekim ayından itibaren Uranüs’ün kare açısı nedeniyle kendinizi özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Kendiniz için aradığınız bu özgürlük bu sene aşk hayatınızda problemlere neden olabilir.

İlişki olmayan kova burcu 2021 yılı genelinde aşk sizden yana olacak ve size memnun kalacağınız yeni fırsatlar sunacak.

Kova Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay, aile ve eviniz ile ilgili konularınızı olumsuz açıdan etkileyebilir.

14 Ocak 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Uranüs retro hareketinden çıkacak bu sayede eviniz ve aileniz ile ilgili alanlarda sorunlar varsa hızlı bir şekilde düzelme ile karşılaşacaksınız.

28 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay aşk hayatınızı ve her türlü ilişkilerinizi etkileyecek. Kendi hayatınıza yön verebilmek için yeni bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizin partnerinizle aranızda sorun yaratabilir.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlayacak, daha çok kendi hayatınıza odaklanacaksınız ve ikili ilişkilerinizi önemsemeyeceksiniz.

1 Şubat 2021 tarihinde aşk gezegeni olan Venüs sizin burcunuza geçecek, kendinizi partnerinize kanıtlamak istediğiniz konular varsa bunlara odaklanabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunları yavaş yavaş geride bırakarak bambaşka bir sayfa açmaya çalışacaksınız.

27 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay ikili ilişkilerimiz etkileyecek. Partnerinizle aranızda olan sorunlar ortadan kalkacak. Şanslı bir döneme gireceğiniz için size küçük sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

12 Nisan 2021’de oluşacak olan Yeni Ay, yakın çevrenizi etkileyecek. İnsanlar size özel hayatınızda ki konulara karşı yönlendirmek isteyebilir.

11 Mayıs 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek, aileniz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Anne veya babanızın alması gereken bir karar varsa, burada sizin düşüncelerinizde etkili olacak.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn’ün sizin burcunuzda retro hareketine başlayacak, aşk hayatınız ile ilgili ders almamız gereken bazı noktalar karşınıza çıkabilir. Her ne kadar yaşayacak olduğunda olumsuzluklar olsa da bunların sonunda bir öğreti karşınıza çıkacaktır.

26 Mayıs 2021 tarihinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek, sosyal çevreniz ve yakın arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacak. Arkadaşlarınızla daha çok zaman geçireceksiniz ve onların bireysel sorunlarıyla ilgileneceksiniz.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlayacak. Aşk hayatınız ve çocuklarınızı ilgilendiren konular daha çok ön plana çıkacak. Geçmişte kalmış aşklarınız varsa yeniden karşınıza gelebilir. Bu yüzden partneriniz ile aranızda sorun ortaya çıkabilir.

10 Haziran 2021 tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek, evliyseniz ve çocuğunuz yoksa bu dönemde çocuk sahibi olma isteği içerisinde girebilirsiniz.

11 Haziran 2021 tarihinde Mars sizin ikili ilişkilerinizde olacak. Her türlü ikili ilişkiye karşı enerjiniz oldukça yükselecek. Sevgiliniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

15 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs karesi ortaya çıkacak. Hayatınızda sizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı köklü değişiklikler olabilir. Bu değişikliklere adaptasyon sağlayabilmek için ekstra çaba sarf edeceksiniz. Kendinizi biraz daha zamana bırakmalı ve karşınıza çıkan yeniliklere merhaba demeye çalışmalısınız.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs sizin özel hayatınızda etkili olacak. Partnerinizle aranızda üçüncü bir kişiden kaynaklanan sorunlar varsa bunları düzeltme fırsatı bulacaksınız.

24 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay aşk hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Kendiniz için  alacak olduğunuz bir kararı partneriniz onaylamayacak ve aranızda küçük de olsa gerginlikler ortaya çıkacak.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz ön planda olacak. Uzun süredir ilişkisi olanlar ve sorun yaşayanlar kendileri için yeni bir karar alarak bu ilişkiyi bitirmek isteyebilir. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayacak. İlişkisi olup da evli olmayanlar ise bu dönem içerisinde karar alarak evlilik ya da nişan arifesi içerisine girebilir.

22 Ağustos 2021 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Daha önceden almış olduğunuz kararlar varsa bu kararın olumlu etkilerini görmeye başlayacaksınız.

7 Ekim 2021 tarihinden itibaren Venüs arkadaşlık ve sosyal çevreniz etkileyecek.Arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirerek ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Merkür ve Jüpiter retro hareketlerinden çıkarak sizi olumlu açı yapmaya başlayacak. Uzun zamandan beri sorun yaşamış olduğunuz arkadaşlık ilişkileriniz varsa buralarda düzelmeler görülecektir.

5 Kasım 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve bu dönemde daha çok sevdiğiniz insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz. Aileniz ile daha çok ilgileneceksiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunlara odaklanabilirsiniz. Yeni bir yere taşımak istiyorsanız da bunun için bir karar alacaksınız.

4 aralık 2021 tarihinde tam Güneş Tutulması gerçekleşecek ve çevreniz ile ilgili olan olaylar ön planda olacak. Yeni insanlarla tanışıp, kendinize yeni bir sosyal çevre edinmek isteyeceksiniz.

19 Aralık 1021 tarihinde ise Venüs retro hareketine başlıyor. Duygusal anlamda kendinizi kötü hissedeceksiniz ve bu yüzden partnerinizden ekstra destek görmek isteyeceksiniz.

Kova Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer Yorumu

13 Ocak 2021’de yeni ha gerçekleşecek ve siz kendinizi bu dönemde iş planlarınıza adapte edeceksiniz.

28 Ocak 2021 tarihinde oluşan Dolunay işiniz ile ilgili durumları etkileyecektir. Daha hırslı ve ve daha mücadeleci olacaksınız.

30 Ocak 2021 yılında Merkür retro hareketine başlayacak, yapacak olduğunuz anlaşmalara dikkat etmelisiniz.

11 Şubat 2021 tarihinde sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek ve beklediğiniz bir yerden iş teklifi gelebilir. Bunu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Hayatınızın her açıdan değiştiğine şahit olacaksınız.

25 Şubat 2021 tarihinde Merkür retro hareketi bitecek ve iletişim yönünden kısıtlandığınız noktalarda yavaş yavaş düzelmeler gözükecektir.

27 Şubat 2021 tarihinde para ile ilgili konular ön planda olacak. Yaşanacak olan Dolunay sizin maddiyatınız etkilenecek. Bu yüzden kredi, sigorta gibi borçlarınız varsa bunları kapatmaya çalışacaksınız.

13 Mart 2021 tarihinde oluşacak olan Dolunay finansal anlamda kendinize çeki düzen vermenizi isteyebilir. Yatırım yapıyorsanız eğer bunlara da yön vereceksiniz.

28 Mart 2021 de dolma gerçekleşecek, yurtdışı ile ilgili işleriniz daha çok ön plana çıkacak. Duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmiyorsanız, yeni bir işe girmekte zorlanabilirsiniz.

12 Nisan 2021 de Yeni Ay gerçekleşecek, iletişim konularında daha yenilikler gözükebilir. Bu sayede yeni iş ortaklıkları gibi oluşumlar sizinle olacak.

27 Nisan 2021 de gerçekleşecek olan Dolunay kariyerinizi ön plana taşıyacaktır. Bu süre zarfında kariyerinizde yapmak istediğiniz yenilikler varsa bunlara yoğunlaşabilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak bu sayede maddi anlamda daha rahat edeceksiniz. Önceden yapmış olduğunuz iş görüşmeleri varsa bunlardan olumlu geri dönüş alabilirsiniz.

10 Haziran 2021 de Güneş Tutulması gerçekleşecek, iş hayatınızdaki konulara daha yaratıcı bir şekilde yaklaşmaya karar vereceksiniz.

11 Haziran 2021 tarihinde Mars sizin para evinizde dolanacak bu sayede ortaklıklı işler yapıyorsanız şanslı olacaksınız ve para girişi olacak.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter retro hareketine başlayacak ve sizin para eviniz bu durumdan etkilenecek. Bugüne kadar yapmış olduğunuz işler varsa buralarda bazı aksaklıklar görülebilir. Elinize geçecek olan paraları alamayabilirsiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay iş hayatınızı önemli ölçüde etkileyebilir. Sonuca ulaşmasını beklediğiniz bir iş anlaşmanız varsa bununla ilgili bir haber alabilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak, İş hayatınız ve kariyer hayatınızdaki gelişmelerde yavaşlamalar yaşayabilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs sizin iş ve kariyer evinizde olacak ortaklıkla işler yapıyorsanız ortağımız da birlikte yeni bir iş görüşmesi yapabilir ve İstediğiniz bir pozisyona gelebilirsiniz.

10 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay iş hayatınızı etkileyecek. Yeni bir işe başlamak için oldukça uygun bir zaman olacak. Yetişemediğiniz işleriniz varsa da dışarıdan işgücü için yardım almak isteyebilirsiniz.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür sizin iş alanlarınızda olacak ve bu sayede iletişim konusunda sıkıntı yaşadığınız yerler varsa buralarda hızlanmalar gözükebilir. Yeni projeler bağlamak için  insanlarla daha fazla iletişim içerisine girebilirsiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, yakın çevrenizden bir kişi ile veya aile içerisinden birisi ile yeni bir iş kurmak istiyorsanız bunun için önemli kararlar alabilirsiniz.

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak bu sayede işinizi ve kendinizi kanıtlamak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Patronlarınız varsa onlarla olan ilişkilerinizi daha dinamik tutmak için yaratıcı projelerle onların karşısına çıkabilirsiniz.

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak, enerjiniz daha da yükselecek. Yurtdışı ile bağlantılı işler yaparsanız bu alanlara yetişemediğinizi hissederek yanınıza bir yardımcı almak isteyebilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlıyor. İşimiz nedeniyle seyahat etmeniz gereken durumlarda gecikme yaşanabilir ve ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sizi bazı kararsızlıklara itebilir. Kariyeriniz için kendinize yeni bir yol çizmeniz gerekecek, çevrenizden destek almayı ihmal etmemelisiniz.

5 Kasım 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek, kariyerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aile içerisinden bir kişi işiniz hakkında olumsuz bir yorum yapabilir ve moraliniz bozulabilir.

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür sizin iletişim iş alanınızda etkili olacak. Görüşme yapmanız gereken kişiler varsa buradaki iletişim giderek artacak. Maddi anlamda destekleyici işler bağlayabileceksiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor. Şans kapınızda olacak, maddi anlamda zorluk yaşadığınız yerler varsa bu zorluklar yavaş yavaş azalmaya başlıyor. Gelirinizi iki katına çıkarmanın fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kova Burcu 2021 Sağlık Yorumu

13 Ocak 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek, sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Enerjiniz düşük olacağı için kendinizi işinize vermekte zorluk yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bol bol dinlenmeye çalışın.

23 Nisan 2021 tarihinde fiziksel sağlığınız ile ilgili alanlarda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Mide rahatsızlığı yaşamamak için beslenmenize özen göstermelisiniz.

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Sağlığınıza iyi gelecek yeni aktiviteleri dahil olabilir aynı zamanda fiziğinizi de koruma kararı alabilirsiniz.

2 Haziran 2021 tarihinden itibaren sağlığınızı önemli ölçüde değiştirecek olan yeni bir karar alarak önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Uzun zamandan beri devam eden rahatsızlığınız varsa bunun için düzenli olarak kontrollere gitmeyi ihmal etmemelisiniz.

10 Temmuz 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve sağlığınız ile ilgili almış olduğunuz kararlardan cayabilirsiniz.

11 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Merkür sizin iki hafta boyunca hem psikolojik hem de fiziksel sağlık alanlarınızda kendisini gösterecek. Mental olarak sizi yoran durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

24 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde sağlık problemlerinize yeni bir tedavi yöntemi bulabilirsiniz.

29 Temmuz 2021 tarihinden itibaren size zararlı olan durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Fiziksel görünüşünüzü değiştirmek için operasyona girmek istiyorsanız Temmuz ayı bunun için uygun olmayabilir.

22 Ağustos 2021 tarihinde ise kendi burcunuzda Dolunay gerçekleşecek, düzenli olarak kullandığınız ilaçlarınız veya vitaminleriniz varsa bunları ihmal etmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.