Kadınlar Duysun

Kova Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
6.142
Kova Burcu 2022 Yıllık Yorum

İş hayatınızda ve evinizin içerisinde etkili olacağınız bir yıla adım atıyorsunuz. Elde etmiş olduğunuz gelire odaklanacak ve ödenmesi gereken borçlar var ise bunları üzerinizden atacaksınız. Grup çalışmaları içerisine girebilir, organizasyonları rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Eğitim, hukuk, ticaret ve medya alanları ile ilgili konularda biraz daha dikkatli olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişte kalmış konularla ilgilenmek sizi olumsuz şekilde etkileyebilir. Bu yıl içerisinde sağlığınıza yapacak olduğunuz olumlu yatırımlar sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Mayıs ayı boyunca maddi durumunuzda ciddi bir artış söz konusu olabilir. Mart ve Nisan ayları içerisinde ise sağlığınızı etkileyen konular hakkında biraz daha dikkatli olmalı ve yardım almayı ihmal etmemelisiniz.

Yönetici Gezegeni Etkileri

15 Eylül – 23 Ekim 2022 Uranüs Satürn Karesi

Geçen yıl yaşamış olduğunuz zorluklar ve engelleri geride bırakacağınız olumlu bir yıla adım atıyorsunuz. İlişkiler anlamında bakış açınız başka olsa da bu süreç artık yerini başka bir olaya bırakacak. Gerçekten ne istediğinizi bilecek ve bunların doğrultusunda adımlar atmaya çalışacaksınız. Geçmişte yaşanan kırıcı olayları geride bırakmanın verdiği mutluluk sayesinde, hayatınıza yepyeni bir sayfa açabileceksiniz.

Satürn’ün Kova burcunda devam eden hareketi ve Satürn-Uranüs karesi tüm yıl boyunca etkisini azaltarak sürdürmeye devam edecek. Nisan ve mayıs aylarında her zamankinden daha hareketli geçebilir. Üzerinizdeki baskının ve stresin geçmişe göre nitekim biraz daha azaldığını hissedebilirsiniz. Geçtiğimiz yılda tamamlamadığınız işleri düşünebilir, bunlar için yeni kararlar alabilirsiniz. Daha öncesinden kaçırmış olduğunuz fırsatların tekrar karşınıza çıkması ile birlikte heyecanlı bir sürece adım atacaksınız. Bu süre zarfında ne istediğinizi bilmeli ve alacak olduğunuz kararlardan emin olmalısınız. Geleceğinize yapacak olduğunuz yatırımlar sayesinde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Bu sene içerisinde yaşanacak olan Güneş ve Ay tutulmaları sorumluluklarınızı her zamankinden biraz daha artırabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için daha hevesli olacaksınız. Yer değişikliği yapmak istiyorsanız, bununla birlikte taşınmak için karşınıza olumlu fırsatlar çıkabilir. Çocuğunuz yoksa çocuk sahibi olmak isteyebilir ve durumlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Tutulmalara da evli değilsiniz, evliliği düşünebilir. Evliyseniz de boşanma gibi süreçler içerisinde olabilirsiniz. Aile içerisinde beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

İşinizle ilgili verecek olduğunuz kararlar ön plana çıkacak. Ani bir karar olarak evde bazı değişiklikler yapmak isteyecek ve bu değişiklikler için belli bir miktar para harcayacaksınız.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Kuzey Ay Düğümlerinde yaşanacak olan hareketler 2018 – 2019 yılları arasında yaşamış olduğunuz yorucu ve yıpratıcı konuları değiştirmenize yardımcı olacak fırsatlar sunabilir. Bu süre zarfında uğradığınız haksızlıkların karşılığını olumlu şekilde size geri döndüğüne şahit olabilirsiniz.. Hayal kırıklığı yaşadığınız konular var ise bunları da kendi içinizde tolere etme şansı elde edebileceksiniz. Uzun zamandan beri aranızın kırgın olduğu bir kişiyi ile tekrar bir araya gelebilir, bu kırgınlığı unutmak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla aranızı iyi tutmaya çalışacak ve sağlıklı bir şekilde iletişim kurmaya dikkat edeceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.