Kova Burcu 2023 Yıllık Yorum

4.530
Kova Burcu 2023 Yıllık Yorum

Bu dönem içerisinde günlük iletişiminiz giderek yoğunlaşmaya başlayacak. Daha meraklı ve hareketli olacağınız günler sizinle olacak. Yakın çevrenizle alakalı konularda daha aktif olabilir, aranızdaki ilişkiyi dinamik tutmaya çalışabilirsiniz. İnsanlarla birlikte olmaktan ve sohbet etmekten keyif alacaksınız.Yeni insanlarla tanışacak, bu kişiler sayesinde de yeni şeyler öğreneceksiniz. İlginizi çeken farklı konulara karşı araştırmalar yapabilir, gerek görürseniz de bununla ilgili eğitimlere katılabilirsiniz.

Bu dönem içerisinde burcunuzda 21 Ocak tarihinde yeni ay gerçekleşecek, 1 Ağustos tarihinde burcunda Dolunay gerçekleşecek ve 21 Ocak – 18 Şubat Güneş sizin burcunuzda olacak. Bu belirtilen tarihler sizin için oldukça önemli. Geçtiğimiz yıllarda birden fazla taşınma işleriniz gündeme geldiyse bu yıl bunları geride bırakacak, daha düzenli ve sakin bir hayat geçiş yapacaksınız. Arsa alıp satmak yada yatırım yapmak gibi düşünceniz var ise buralardan güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Hayatınızda köklü değişiklikler gündeme gelebilir. Uzun zamandan beri düşündüğünüz fiziksel değişimleri gerçekleştirmek için yeni adımlar atabilirsiniz.

Kova Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Yakın çevreniz ile iyi ilişkiler kuracak, dışa dönük olup insanlarla olmaktan keyif alacaksınız. Sosyal çevreniz ve görüştüğünüz kişilerin zaman zaman değiştiğine şahit olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla birlikte yeni şeyler öğrenmek ve öğretmek size iyi gelecek. Kendinizi yakın çevrenize en iyi şekilde ifade etmenin yollarını bulacaksınız. Ailenizle iyi anlaşacak, onlardan her anlamda destek gördüğünüzü hissedeceksiniz. Mars, retro hareketin de olacağı için zaman zaman aşk hayatınızda olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle daha kırılgan ve alıngan bir ruh haline bürüneceksiniz.

Görmezden gelmekte olduğunuz konularla ilgilenmek hem size hem de partnerinizde sorun yaratabilir. Venüs, retro hareketine başlayacağı için eski aşklar gündeme gelmeye başlayabilir. İkili ilişkilerinizin karışmasına ön ayak olmamalı, mümkün olduğunca bitmiş ilişkileri geride bırakmaya odaklanmalısınız. Birlikte olduğunuz kişi ile geçmişten gelen sorunları konuşarak çözmek isteyeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise hayatınıza girecek kişiye kendinizi açık bir şekilde ifade edeceksiniz. Yeni başlangıçlar ve sorumluluklar bu yıl içerisinde sizinle olacak.

Kova Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

Bu dönem içerisinde Satürün, sizin ikinci evinizde yani para evinize geçiş yapacak. Yeni sorumluluklar üstlenebilir, bu sorumlulukların karşılığında maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Kariyer ve iş alanında özgüveniz yerine gelecek. Yeteneklerinizi sınırlayan durumları ortadan kaldıracaksınız. Finansal konuları sağlam bir temele oturtmanız gerektiğini anlayacaksınız. Çalıştığınız yerde hak ettiğiniz kadar kazanıp kazanmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak istiyorsanız yeni iş arayışları içerisine girebilirsiniz.

Finansal durumunuz da ani değişiklikler olabilir. Bu yüzden maddi durumunuzu iyileştirmek için sakin ve dikkatli harcamalar yapmaya özen göstermelisiniz. Para ile ilgili bilinçsizce davranırsanız, işler bir anda kontrolünüz altından çıkabilir. Riskli yatırımlardan uzak durmalı, sonunu tahmin edebileceğiniz ve sağlam olan yatırımlara odaklanmalısınız. Gözden geçirilmesi gereken ödemeler var ise bunları ihmal etmemeye çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.