Kadınlar Duysun

Kova Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
6.442
Kova Burcu Ağustos 2018 Yorumu

KOVA Burcu Ağustos 2018 tarihinde iş, kazanç ve aile ile ilgili yeni sorumluluklar getiriyor. Yakın zamanda hayatında yaşanan değişimler seni fazlasıyla etkiledi. Yeni sürece adapte olmaya çalışıyorsun. Kendine sorduğun sorular bitmiyor. Zamanla geçmişe döndüğünde nerelerde hata yaptığını anlayacaksın. Aynı hataları tekrarlamamak için yeni kararlar alacaksın. Yaşam alanında seni rahatsız eden biri var. Onunla aynı havayı teneffüs etmek bile istemeyeceksin. Gerekli konuşmaları yapacak ona birkaç seçenek sunacaksın. Özel hayatında olabilecekler tamamen senin atacağın adımlara bağlı.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri miras, para gibi konuları gündeme taşıyor. Görünürde net bir şey olmasa da, ailedeki bireyler bir araya gelerek ortak kararlar alıyorlar. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri iş, kazanç olarak sana güzel fırsatlar sunuyor. Kendini daha iyi hissedeceğin günler yakınlaşıyor sevgili Kova Burcu.

Kova Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de yenileniyor. Belki mecburen, belki de isteyerek geçmişe kalın bir çizgi çiziyorsun. Geride kalanları unutman mümkün olmasa da önüne bakmak zorundasın. Özel hayatınla ilgili yapacağın yüzleşmeler bilmediğin birtakım detayları ortaya çıkarıyor. Bilerek yapılan şeylerin ve seni hayata sürükleyenlerin farkına varıyorsun. Ama o an hissedeceğin pişmanlık pek işe yaramıyor. Her ne yaşamış olursan ol, kendine yeni bir yön belirlemek zorundasın.

Kova Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde dedikoducu insanlardan illallah ediyor. Konuşulması gereken ne varsa konuşuyor, gereken kişilere gereken cevapları veriyorsun. Ortada dolaşan bir konuyla ilgili aslı olmayan laflar dönüyor. Her ne kadar rahatsız olsan da hayatına bakacaksın. Söylentilerle hareket etmeyecek ve gaza gelmeyecek bir duruşa sahipsin artık. Maddi olarak dara düştüğün bir konuda herkesin gerçek yüzünü daha iyi göreceksin.

Kova Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Ağustos 2018’de ciddi ilgi ve özen istiyor. Kendini önemsemeli gereksiz şeyleri kafana takmamalısın. Bu ay çok fazla stres yaratan ortama girebilirsin. Mümkünse uzaklaş. Bir süre kendi halinde yaşa ve her şeye kulaklarını tıka. Sigara içiyorsan artırman mümkün görünüyor. Bunu yapmamalısın.