Kadınlar Duysun

Kova Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

01.08.2021
3.165

Kova Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay kova burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında kova burcu ağustos 2021 yorumu…

Kova Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Sizi heyecanlandıracak yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Kendinizi bu dönemde olabildiğince özgür hissetmek isteyeceksiniz. Kısıtılandığınızı hissettiğiniz kişilerden uzaklaşacaksınız. Daha öncesinden yapmak istediğiniz ve sürekli ertelemek zorunda kaldığınız planlarınıza öncelik verebilirsiniz. Çevrenizde sorunlarınızı görmezden gelen bir kişiyle açık bir şekilde konuşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. partnerinizle birlikte sorunları konuşacak ve ilişkinizin daha ciddi bir boyuta geçtiğini fark edeceksiniz. İlişkiniz yok ise sürpriz bir aşka merhaba diyebilirsiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Tarzınızda değişiklikler yapma kararı alacaksınız. Geleceğinize dair planladığınız hedeflerinizi gözden geçirecek ve yeni adımlar atacaksınız.

Kova Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda iletişim sıkıntısından sorunlar ortaya çıkabilir. Kendi hayatınızdaki problemlerden dolayı ilişkinize odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Partnerinizin her anlamda sizi eleştirdiği bir dönem olabilir.

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Eşinizin veya sevgilinizin sorunlarınıza destek çıktığını görmek sizi rahatlatacak. İlişkiniz yok ise, kendinizi geliştirmek için gittiğiniz bir etkinlikte sizi etkileyecek olan biriyle tanışabilirsiniz.

Kova Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissetmek önceliğiniz olacak. Arkadaşlarınızla ve ailenizle aranızda geçen sorunlar yüzünden duygusal anlamda yıpranmış hissedebilirsiniz. Size yakın olan ve her daim desteğini esirgemeyen insanların varlığına şükredeceksiniz. Duygusal iniş çıkış sorunları yüzünden aile içerisinden bir kişiye zamansız bir patlama gerçekleştirebilirsiniz. Fakat hatanızı telafi etmeye çalışacaksınız.

Kova Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. maddi durumunuzda ki düzelmeler sayesinde yapacak olduğunuz yatırımlara odaklanabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlarınız varsa bunlar sizi bu dönemde birtakım uğraştırmalara yönlendirebilir.

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili yapacak olduğunuz değişmeler sayesinde yurtdışı ile alakalı konularda gündeminize gelebilir. Her alanda kendini geliştirmeli ve karşınıza çıkan zorluklarla da yüzleşmelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.