Kova Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.631
Kova Burcu Ağustos 2022 Yorumu

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs, Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik olaylar yüzünden kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayıracak, çocuklarınızla daha fazla zaman geçireceksiniz. Size karşı olan eleştirileri çok fazla kafaya takmamaya çalışmalısınız.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş, Başak burcuna geçiş yapacak. Hayatınızla ilgili yapacak olduğunuz değişimler sayesinde yeni bir enerjiye sahip olacaksınız. Duygusal anlamda etkilendiğiniz konular yüzünden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ev ile ilgili yapılması gereken işler para eğer bunlara odaklanın. Planlarınız dışına çıkabilir, kendinize yeni bir plan yapmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hoşlandığınız bir kişi ile rahat bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. Olayların sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Çevrenize olan biteni anlatarak kendinizi bir bakıma rahatlatmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Eşinizle veya sevgilinizle birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Onun problemlerini dinleyecek, elinizden geldiğince de yardımcı olmaya çalışacaksınız. İlişkide sizi yoran durumlar varsa da bunların üstesinden geleceğinize inanmalısınız.

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş, Mars ile kare açı yapacak. İlişkiniz yok ise yeni bir kişiyle birlikte olup, onunla seyahat planlaması yapmak isteyebilirsiniz. Sizinle ilgili olmayan durumlara çok fazla karışmayın.

Kova Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars, İkizler burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde risk almaktan korkmayın. Duygu ve düşüncelerinizi açık bir şekilde belirtin. Çocuklarınızla birlikte daha fazla planlama yapabilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek için enerjinizi en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Ailenizin sorunlarıyla ilgilenmekten size zaman gelemediğini düşünebilirsiniz. Bu yüzden bu dönem içerisinde siz kendinize zaman ayıracaksınız.

Kova Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür, Başak burcuna geçiş yapacak. Yatırımlarla ilgili yeni değerlendirmeler yapmanız gerekecek. Hesaplarınızı kontrol etmeli, size uygun düşmeyen durumlar varsa bu durumları bir an önce düzeltmelisiniz. Parayla ilgili konular sizde tedirginlik yaratmaya başlayabilir.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda ve kariyerinizde karasız kalabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmadan önce etrafınıza mümkün olduğunca danışmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.