Kadınlar Duysun

Kova Burcu Aralık 2018 Yorumu

29.11.2018
11.307
Kova Burcu Aralık 2018 Yorumu

KOVA Burcu Aralık 2018 tarihinde kendini biraz geri plana alıyorsun. Aile arasında hararetli konuşmalar yapılıyor. Ön yargılı düşüncelere sahipsin. Yüzleşmen gereken yüzler ve sözler var. Kendine bir çıkış yolu arıyorsun. Ortak yürüttüğün işlerden sıyrılmak şimdilik imkansız gibi. Özel hayatında sorun oluşturan ve çözemediğin bir belirsizlik netleşiyor. Bu ay sağlığına her zamankinden fazla dikkat etmen gerekiyor. Çalışıyorsan çok önemli bir yol ayrımına gelebilirsin. Daha iyi fırsatlara sahip bir teklif alacaksın. Yanı sıra büyük bir yatırım ihtimali beliriyor.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Aralık 2018 Yay Yeniayı etkileri ile zorlukların üstesinden rahatça geleceksin. Ek kazanç ve gelir beliriyor. Miras, mal gibi bir konuda ilerleme kaydediyorsun. 22 Aralık 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile şans kapıları sonuna kadar açılıyor. Yaşam standartlarında önemli ölçüde değişimler oluyor.

Kova Burcu Aralık 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı Aralık 2018 tarihinde daha iyi bir hale geliyor. Paylaşımların artıyor. Konuşmalarında daha özenlisin. Yanlış anlaşılmalar ortadan kalkıyor. Bunu sakin kalarak ve doğru zamanda doğru adımlar atarak başarıyorsun. Devam eden ilişkilerde samimiyet ve heyecan artıyor. Büyük olmasa da ufak kararlar alınıyor. Bekarsan aklındaki insana açılabilirsin. Yeni tanışmaların da olacağı bu zaman diliminde aşkta da şanslı olacaksın.

Kova Burcu Aralık 2018 Aile ve İlişkiler

Aralık 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde büyük meseleler konuşuluyor. Parayla ilgili görüşmeler artarak devam ediyor. Ay sonuna doğru ciddi anlamda kararlar alınıyor. Aile büyükleri ile aranda diğerlerinin bilmeyeceği türden farklı bir konuşma geçiyor. Ufak çaplı bir anlaşma yapıyorsun. Bunun kimseyle alakası olmadığı gibi kimseyi de ilgilendirmiyor. Ancak çevrede meraklı bazı insanlar bunu bir şekilde öğrenebilir. Uzun bir yolculuğa çıkma planları yapıyor ama bir süre daha erteliyorsun.

Kova Burcu Aralık 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Aralık 2018’de daha hassas. Metobolizman biraz zayıflıyor. Tedavini doğal yöntemlerle yapmayı denemelisin. İlaçlara karşı duyarlılığın da artıyor. Ani başlayacak olan ve aniden iyileşeceğin rahatsızlıklara hazır olmalısın. Kan dolaşımının rahatlaması için bol sıvı tüketmen son derece önemli.