Kova Burcu Aralık 2020 Yorumu

7.590
Kova Burcu Aralık 2020 Yorumu

17 Aralık 2020 tarihinde Satürn sizin burcunuza geçiş yapacak ve geçmişte sizi yoran ve çok fazla düşündüren bir konu tekrar karşınıza çıkabilir. Satürn artık bu konuyu kesin bir şekilde çözmenizi isteyecektir. 22 Aralık 2020 tarihinde Güneş ve Merkür sizin arkadaşlıklarınız ile ilgili bazı durumları ön plana çıkabilir. Hayatınızı yeniden belirlemek için kendinize bambaşka hedefler planlayabilirsiniz isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için 21 ve 22 Aralık sizin için güzel bir zaman olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve bir ilişkiniz daha ciddi bir boyut kazanabilir. Duygusal anlamda biraz zorlanabilirsiniz ve bu yüzden biraz kendiniz hareket etmek isteyebilirsiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve ticari konular ve iş hayatınız ile konularda yarım bırakmış olduğunuz işleri tamamlamak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Aralık 2020 Aşk Yorumu

15 Aralık 2020 tarihine kadar aşk gezegeni Venüs Akrep burcunda olacak ve bu sizin aşk hayatınızı da az da olsa etkileyebilecek diyebiliriz. Evli değilseniz partnerinizle bu süreçte evlilik üzerine düşünceler içerisine girebilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise Aralık ayında hayatınıza yeni insan almak istemeyebilirsiniz. Biraz kendinizle baş başa kalarak kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. İçinizi rahatlattığınız bir zaman da yeni ilişkiye başlamak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Aralık 2020 Aile ve İlişkiler

Sosyal çevrenizde keyfiniz oldukça yerinde olacak ve arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirebileceksiniz. 14 Aralık 2020 tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gidecek olduğunuz bir yerde yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanların sizin için iş fırsatları sunduğuna şahit olabilirsiniz. Aile içerisinde ruhsal olarak darlanan bir kişi sizden yardım isteyebilir. Onunla daha çok vakit geçirerek bu durumu atlatmasına yardımcı olacaksınız.

Kova Burcu Aralık 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz ile hedeflerinizi belirleyeceksiniz ve kendiniz için neyin iyi olacağını baştan düşünmek isteyeceksiniz. İş hayatınız ile ilgili yeni girişimler söz konusu olacak bu yüzden de yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. İş eğitiminiz için yeni kurslara dahil olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgi yeni sorumluluklar almaktan kaçınmayacaksınız. Bu ay içerisinde bacaklarınızda zaman zaman ağrılar oluşabilir bunun nedenini öğrenmek için bir profesörden yardım almalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.