Kova Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

4.616
Kova Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. İş hayatınız ile ilgili kaybettiğinizi düşündüğünüz konular hakkında farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz. Daha öncesinden ertelenen projelere odaklanmalı ve finansal anlamda ki sorunları halletmek isteyebilirsiniz. Müşterilerle aranızı iyi tutmaya çalışacak, farklı işlere de odaklanmak isteyeceksiniz.

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. Geçmişten gelen kırgınlıklar var ise bunların üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Hayal kırıklıklarını çözecek ve moralinizi bozan durumlardan uzak durmaya özen göstereceksiniz. Sizi olumsuzluğa iten konuları bir kenara bırakmalı, geleceğiniz için yatırım yapmaya çalışmalısınız. Uzun süreli bir birlikteliğiniz var ise bununla ilgili yeni oluşumlar yapabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacak ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. Farklı derneklere üye olabilir, toplumsal sorunlarla mücadele etmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda yapacak olduğunuz çalışmaları geliştirmek için ekip arkadaşlarınızla birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya eski sevgilinize tekrar bir araya gelebilirsiniz. Duygusal anlamda yaşayacak olduğunuz karmaşıklık size yanlış kararlar aldırabilir, bu yüzden biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Karşınızdaki insanı tanımak ve ona göre kararlar almak önceliğiniz olmalı.

Kova Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Aşk hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir ve başta yaşadığınız problemler tekrar gündeme gelebilir. Üzerinizde yük olarak gördüğünüz bir konuyu partnerinizle açık bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkide kendinizi güvende hissetmediğiniz durumları da paylaşarak kendinizi rahatlatacaksınız.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde ne istediğinize karar vermeli ve karşınızdaki insanları anlamaya çalışmalısınız. Bir süre ilişkilerden uzak durup kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylara kafa yormamalı, hayatı biraz daha akışına bırakmayı tercih etmelisiniz.

Kova Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde daha önce yaşanan kırgınlıklar var ise bunlar tekrar gündeminize gelebilir. Kardeşleriniz veya aile içerisinden bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve bu yüzden bir ayrılık kararı alabilirsiniz. Sağlığı iyi olmayan bir aile bireyinin sorunları ile ilgilenmek isteyeceksiniz

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizle iletişim içerisinde olabilir ve grup çalışmalarına dahil olabilirsiniz. Farklı organizasyonlara dahil olacak, kendinizi geliştirmek için de çeşitli toplantılara katılmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda zorluk yaratan bir konu için arkadaşınıza yardımcı olmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Daha öncesinden almayı planladığınız tazminat, prim veya nafaka varsa bu dönem içerisinde rahatlıkla temin edebileceksiniz. Maddi anlamda ki sorumluluklarınız bir kat daha artabilir ve bu yüzden kendinizi stres içerisinde hissedebilirsiniz. Strese neden olan durumlardan kaçmak isteseniz de bu durumların iş hayatınızı ilgilendirmesine izin vermeyeceksiniz. Parasal anlamda sizi kaygılandıran durumlar üzerine yeni fikir oluşumlarına adım atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.