Kova Burcu Aralık 2022 Yorumu

2.712
Kova Burcu Aralık 2022 Yorumu

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Sırlarınızı keşfedecek, bilinçaltınızda yatan korkuları ve endişeleri iyileştirme yolunda ilerleyeceksiniz. Derin düşünceler içerisine girebilir, hayatınızda bugüne kadar olan biten durumları sorgulayabilirsiniz. Bazı fikirleri kendinize saklamak daha iyi bir durum olabilir. Karşınızdaki kişilere güvenmeden önce olayları sorgulamalısınız. Sezgileriniz sizi yanıltabilir, bu yüzden pişman olabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkilere biraz daha dikkat etmeye çalışın. Fevri çıkışlar yaparak karşınızdaki kişileri kırma ihtimaliniz oldukça yüksek. Çocuklarla ilgili konularda dikkatli olmalı, onların sorunlarına müdahale etmelisiniz.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bilinçaltınızda yaşanan olumsuz düşünceler, duygusal olarak sizi yıpratabilir. Bu durumları iyileştirmek için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya hazır olacaksınız.

Kova Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İlişki içerisinde yaşanan olumsuz durumları düşünürken en kötüsünü hayal etmeyin. Partnerinizle açık bir şekilde konuşup, durumların çözülebilir bir vaziyette olduğunu kabul edin. İşe dönmek, duygu ve düşüncelerinizi gözlemlemek hem ilişkinizi hem de size iyi gelecek.

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Uzun ilişkilerde dönüşüm sizinle olacak. İlişkisi olmayanlar ise sağlıklı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Partnerinizle birlikte karşınıza çıkan sorunları kökten çözeceksiniz.

Kova Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde çevrenizdeki insanlardan biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Tek başınıza vakit geçirmekten keyif alacaksınız. İkili ilişkilerde özverili davranacak, başkalarına yardım etmek isteyeceksiniz. Sizi sıkıntıya sokacağını hissettiğiniz ilişkilerden kaçınmak isteyebilirsiniz

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. Çevreniz genişleyecek, yeni insanlar tanımaya gayret edeceksiniz. Yakın çevrenizle birlikte yeni organizasyonlara katılabilir, bu etkinliklerde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmanız söz konusu olacak.

Kova Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Ertelenen projelere tekrar başlayabilirsiniz. Finansal anlamda yolunda gitmeyen durumları rahatlıkla düzene sokacaksınız. Daha öncesinden anlaştığınız ve bir anda ortadan kaybolan müşterileriniz varsa bunları geri kazanma fırsatı elde edeceksiniz.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Sosyal açıdan aktif bir dönem olduğu için yeni işler bakacaksınız. Kariyeriniz için yurt içi ya da yurt dışı seyahatler söz konusu olabilir. Bol bol iş görüşmeleri yapabilir, güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.