Kadınlar Duysun

Kova Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
11.494
Kova Burcu Ekim 2018 Yorumu

KOVA Burcu Ekim 2018 tarihinde yoğun bir döneme giriyorsun. Bir işle ilgili vermen gereken kararı veriyorsun. Ardından yapılan konuşmalar sana yeni ufuklar açıyor. Yaşanan gelişmelere göre hareket edeceksin. Beklemediğin sürpriz gelişmeler yaşaman olası görünüyor. Duygusal bağlamda da değişimler yaşayacaksın. Uzun zamandır görmediğin birinin özlemini duyacaksın. İçinde giderek artan bu duygu endişeye dönüşüyor. İletişime geçerek belki de görmek isteyeceksin. Zamansızlık bazı şeyleri ihmal etmene neden oluyor. Kendini istemediğin yerde ve şekilde bulabiliyorsun. Ancak bilmelisin ki her şey senin elinde. Sen nasıl istersen öyle oluyor. Sen şartlara uymazsan şartlar sana uymak zorunda kalacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri seni belli konularda harekete geçiriyor. İçselleştirdiğin duyguların dışa vurumu söz konusu. Uzun zamandır sabrettiğin bir durumla ilgili rahatlamak isteyeceksin. Ve atacağın adımları sağlam atıyorsun. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile bir işte rekabet ortamına giriyorsun. Senden gizlenenlerin farkına varman uzun sürebilir. Bazıları ile sohbet ederken daha dikkatli olmalısın. İyice tanımadan kimseye kendini açmamaya özen göster.

Kova Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de gelişmelere dayalı olarak ilerliyor. Bir tarafta her şey yolunda ve sakin ilerlerken, diğer yandan içinde büyüttüğün hüznün pençesindesin. Ay ortasında ilginç gelişmeler yaşayabilirsin. Duygusal konuların üzerinde çok fazla durmak istemiyor hatta çoğu zaman kaçıyorsun. Karşı tarafa verdiğin cevaplar da kaçamak oluyor. Bu da geçiştiriyormuşsun havası yaratıyor. Kendini tam olarak ifade edemiyorsun. Bunun için çaba da sarf etmiyorsun. İlişkin varsa yaşanan sorunlar katlanarak çoğalabilir. Kalbin boşsa bu ay yapacağın başlangıçların uzun süreli olmayacağını söylemeliyiz.

Kova Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde seçim yapmak zorunda kalıyorsun. Aile büyükleri, kardeşler ve kuzenler bir araya geliyorsunuz. Ele aldığınız bir konuda fikir ayrılığı yaşayacaksınız. Anne-baba temalı bir konuda karar alınıyor. Bakım ve sağlık gibi sorumluluklar üstlenebilirsin. Arkadaş çevrenle birlikte başlattığın bir işi tamamlıyorsun. Ardından kısa vadeli yeni planlar yapıyorsun. Girişimlerinde sana sürekli destek olan biriyle aranı açmak isteyenler var. Bu gibi fitneleri fark edip buna müsaade etmemelisin.

Kova Burcu Ekim 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Ekim 2018’de biraz hassas görünüyor. Metabolizman yavaşlıyor. İlaç kullanmak yerine doğal besinlere ağırlık vermelisin. Tedavide doğal yöntemlere önem veren birisin ve o yönde alternatiflere yönelmelisin. Hava değişimi seni de etkiliyor. Spor yaparken terleyip üşütmemeye özen göster. Özellikle alacağın ayakkabıların kaliteli olması şart. Ayak sorunları yaşaman olası görünüyor.