Kova Burcu Ekim 2020 Yorumu

8.454
Kova Burcu Ekim 2020 Yorumu

Yönetici gezegeniniz olan Uranüs sizin değişmenizi istiyor ama siz değişmemek için ısrarcısınız. Sürekli aynı döngü içerisinde olmak kimseye iyi gelmez özellikle size hiç iyi gelmiyor. Yeni bir enerji ve başlangıçlar sizin hayata bakış açınızı değiştiriyor bu yüzden cesaretinizi toparlamanız önemli. Arkadaşlık ilişkilerinizde ani bir bitiş söz konusu olabilir. Yeni edinecek olduğunuz sosyal çevrenizde toplumsal statünüz de yükselişe geçecektir. Çevrenizde yardıma ihtiyacı olan bir kişi varsa eğer elinizden geldiğince yardım etmeye çalışacaksınız.

Yeniay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayatınıza daha geniş bir çerçeveden bakacaksınız. Daha önce görmediğiniz fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve hukuksal konularınız varsa bu konular ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve aile içerisinde gerginlik ortaya çıkabilir.

ig: becca_reitz

Kova Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

İlişkinizde herşeyin zamanında olmasını yerine gelmesini istiyorsunuz. Herhangi bir durumda aksilikler ile karşılaşınca partnerinize sert çıkışlarınız olabiliyor. Bu yüzden biraz kendi içinize dönmeli ve nasıl sakin kalabilirsiniz bunun yollarını aramanız gerekebilir. Aşk hayatınız ile ilgili konularda daha sabırlı olmanız lazım. Karşınızdaki insanı daha çok dinleyerek ve empati kurarak konulara yaklaşmanız her zaman daha avantajlıdır. İlişkisi olmayan Kova burçları ise bu ay sizin kalbinizi yerinden çıkaracak yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içi ilişkileriniz oldukça yoğun bir duygusalıkta geçebilir. Ailenize ayırdığınız uzun bir vakitten sonra biraz kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatını ilgilendiren durumlarda ani kararlar vermenin iyi bir şey olmadığını anlayabilirsiniz. Hayatınızda genel sorunlar varken yakın arkadaşınızın sorunlarıyla ilgilenmek size zor gelebilir. Başkalarını değil de kendinizi düşünmeniz size iyi gelecek ve yeni bir enerjiye sahip olacaksınız. Geçmişte yaşayamadığınız yarım kalmış konular üzerine aile bireyleri ile tekrar düşünebilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlık sorunlarınız sizi bu ay içerisinde korkutmasın. Siz her ne kadar bu sorunlarla baş edemeyeceğinizi düşünsenizde bunların çok kolay bir çözüm yolu olduğunu göreceksiniz. Uzun zamandan beri devam eden baş ağrılarınız varsa bunun geçmesi için yeni bir yöntem keşfedebilirsiniz. Kariyeriniz için daha hırslı olabilirsiniz ve bu çabaların karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. İş yerinizde yaşamış olduğunuz zorluklar sizi yenilgi duygusuna sokmasın çünkü her türlü bir çıkış yolu bulabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.