Kadınlar Duysun

Kova Burcu Ekim 2021 Yorumu

23.09.2021
4.530
Kova Burcu Ekim 2021 Yorumu

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Ertelemek zorunda kaldığınız eğitime devam edebilir ve gitmek istediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sorgulayacak, merak ettiğiniz konuyu araştırarak netliğe ulaşmaya çalışacaksınız.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Geçmişten gelen konuları rahatlıkla çözebilecek ve içsel dönüşümünüzi tamamladığınızı hissedeceksiniz. Çıkarmanız gereken dersler var ise bunlarla ilgili yeni farkındalık da geliştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İletişim, medya ve yayıncılıkla alakalı konularda aktif bir rol oynayabilirsiniz. Yakın çevrenizle fikir uyuşmazlığı yaşayacağınız konular meydana gelebilir. Gidecek olduğunuz yerlerde, iletişim içerisinde bulunduğunuz kişilere dikkat etmeye çalışmalısınız.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Devam eden bir eğitiminizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Hobi amaçlı aktif olarak gittiğiniz bir kursa da ara verme düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Akrabalarınızla olan iletişiminizi göz önünde bulundurarak problem yaşamamaya dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Ekim 2021 Aşk Yorumu

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Kendinize olan güveniniz bu dönem içerisinde artacak ve ilişkinizde bunun etkilerini olumlu bir şekilde görebileceksiniz. Partnerinizle birlikte yeni etkinliklere katılabilir ve farklı deneyimlere açık olabilirsiniz. İlişkinizi olumsuz etkileyecek konuları uzak tutmak isteyebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Partnerinizle fikir ayrılıkları yüzünden ters düşebilir, sizi zorlayan bir ilişki içerisinde iseniz de bir müddet ara vermek isteyebilirsiniz. Birlikte çıkacak olduğunuz bir seyahati ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2021 Aile ve İlişkiler

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Çevrenizdeki insanlara karşı açık sözlü olmak yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu yüzden sözlerinizi seçmeli ve ani tepkiler vermemelisiniz.

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız giderek daha da aktifleşebilir. Yeni insanlar tanıyarak bu insanlarla güzel işbirlikleri içerisinde bulunabilirsiniz. Eski arkadaşlarla bir araya gelebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Kardeşlerinizle aranızda fikir uyuşmazlıkları ortaya çıkabilir. İletişim şeklinizde oluşan ani ve fevri hareketlere dikkat etmeye çalışmalısınız.

Kova Burcu Ekim 2021 Para ve Kariyer

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. İş hayatınızdaki sorumlulukları yerine getirecek ve geleceğe daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Çalışma ve dinlenme temponuzu dengeleyebilir, kendinize yeni bir plan yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili alacak olduğunuz kararlardan emin olacak, yatırım amaçlı karlı fikirlere de yakın olacaksınız. Para ile ilgili yaşadığınız bir sıkıntı var ise ekstra gelir kapıları üzerine yoğunlaşabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.