Kova Burcu Ekim 2022 Yorumu

2.851
Kova Burcu Ekim 2022 Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Geçmişten gelen meseleler için kendi içinizde kırgınlık yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda iyileşme söz konusu olacak, kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Uzun vadeli işlere adım atabilirsiniz. İş ve kariyer anlamında yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Yeni planlamalar yapmaya hazır olacaksınız.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. Kendinize olan saygınız ve güveniniz yerine gelecek. Tamamlanma yaşayacak ve oldukça rahatlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kardeşleriniz ile birlikte yeni etkinlikler yapabilirsiniz. Yoga, meditasyon gibi etkinliklere dahil olabilirsiniz. Duygularınızı karşınızdaki insanlara açık bir şekilde aktaracaksınız. Sosyal medya paylaşımlarında sorunlar söz konusu olmaya başlayabilir. Bazı konular istemediğiniz bir noktaya gelebilir.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Kariyerinizde yeni bir döneme başlıyorsunuz. Toplum içerisinde önemli roller alabilirsiniz. Nişan ve söz gibi farklı bir planlamalar içerisine girebilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Aşk hayatınızda bazı inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Gitmek ve kalmak arasında kaldığınız bir durum varsa bunun üzerine düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda iyileşme söz konusu olacak. Tutkulu bir ilişkiye adım atmanız an meselesi.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Aşk hayatınızda egosal bir sorun yaşayabilirsiniz. Alacak olduğunuz kararları gözden geçirmeli, ani kararlar almamalısınız. Duygularınızı ifade etmekte zorlanırsınız, partnerinizin sizi her şekilde anladığını hissedeceksiniz.

Kova Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde parayla ilgili durumları konuşmak isteyebilirsiniz. Kendi içinizde yöntemler bulacak, bunu sakin bir şekilde ailenize aktaracaksınız. İkili ilişkiler giderek iyiye gitmeye başlayacak. Bazı olayların düşündüğünüz kadar zor olmadığını da anlayacaksınız.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni etkinlikler planlayacaksınız.

Kova Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. İş hayatınızla ilgili yeni deneyimlere fazlasıyla açık olacaksınız. Girişimleriniz sayesinde maddi anlamda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Dışadönük yapınız sayesinde yeni insanlar tanıyacaksınız.

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Güçlü kişilerle iletişim içerisinde olmak kariyerinizi de olumlu şekilde etkileyecek. İş hayatınıza odaklanmaktan keyif alacaksınız.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Geleceğe umutla bakacak ve kendinizden emin şekilde kararlar alacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.