Kadınlar Duysun

Kova Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
10.911
Kova Burcu Eylül 2018 Yorumu

KOVA Burcu Eylül 2018 tarihinde kariyerin ve beklentilerin konusunda yeni planlar yapıyorsun. Maddi konulardaki isteklerin bundan sonraki dönemde kolaylıkla hedefine ulaşacak. Ay boyunca yükselen enerjin bir çok kişinin dikkatini çekiyor. Yapmak istediğin, hayalini kurup da ulaşamadığın şeyleri yavaş yavaş hayatına çekiyorsun. Aşk, duygu, sevgi, flört, evlilik ve ilişkiler konusunda öz güvenin yerine geliyor. Gizli düşmanlıklar konusunda ciddi yüzleşmelerin var. Daha önce şüphe ettiğin şeyler ortaya çıkabilir. Aile içi ilişkilerinde göremediklerini göreceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri şikayet ettiğin şeylerden kurtulmanı sağlıyor. Geçmişi bırakıyor, kendin için tamamen geleceğe odaklanıyorsun. Hayatın seni yorduğunu hissetsen de, yeni hayaller kurarak yol alacaksın. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri ile cesur tavırlara sahip oluyorsun. Hayatından çıkarmak istediklerini kolayca ve kararlılıklar çıkarıyorsun.

Kova Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de hayatında olan kişiye sevgini ve ilgini veriyorsun. Yaşadığın huzursuzluklar varsa bunları ona açık ve net bir dille ifade ediyor, düzeltmek anlamında çözümler sunuyorsun. Sana güvensizlik veren şeylere müsaade etmiyorsun. Bu tür etkilerden arınmak için zaman kaybetmeyeceksin. Kalbin boşsa ay ortasında katılacağın arkadaş ortamlarından yeni kişiler tanıyabilir, flörtlere başlayabilirsin. Bu dönemde hayatına biri girerse iyice tanımadan gelecek planlarında keskin kararlar alma.

Kova Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde geçmişte yaşanmış şeylerle ilgili gizli kalan şeyleri öğreniyor, çözümlüyorsun. Geleceğine odaklanacağın bu dönemde özgür ruhlu olduğunu kendine hatırlatıyor, yola bu şekilde devam ediyorsun. Çevrendekilerin hayatına direk etki etmesine izin vermiyorsun. Ailende düzen ve güven içinde yaşayarak yaşamda güven içinde yol almak istiyorsan, anlaşamayan insanların aralarına girme ve onların uzlaşması için arada kalma.

Kova Burcu Eylül 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Eylül 2018’de ev ve iş kazalarına karşı dikkatli olmalı. Özellikle bir seyahat planlıyorsan ertelemeye çalış. Ertelemen mümkün değilse maddi ve manevi kayıplarla ilgili konularda dikkat etmelisin. Ruh sağlığına daha fazla önem vermeli, seni yıpratan duygulardan uzak durmalısın.