Kadınlar Duysun

Kova Burcu Eylül 2019 Yorumu

25.08.2019
26.392

KOVA Burcu Eylül 2019’da maddi açıdan önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz. Maddiyata dayalı geçmişte aldığınız kararlar doğrultusunda parasal anlamda sıkıntı yaşayıp yaşamayacağınızı görebilirsiniz.

Kova Burcu Eylül 2019 Yorumu

Borcunuz var ise bu ay içerisinde bu borçlara bir düzenleme getirebilirsiniz. Alacak olduğunuz paraların hesaplarını tutmalı ona göre yatırımlar yapmaya çalışmalısınız. Bu ay içerisinde ortaya çıkan problemlerinizi çözmeye odaklanabilirsiniz. Sabırlı ve temkinli bir ruh haline bürüneceğiniz için hayatınızı bir tık daha kolaylaştırabilecekisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 eylül 2019’da balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay maddi açıdan rahatlayacak ve en sonunda maneviyatınıza odaklanabileceğiniz bir zaman yaratacaksınız.

28 eylül 2019’da terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniay duygusal anlamda oluşan kaygılarınızdan sıyrılmanıza yardımcı olacak. İş hayatınız iyileşecek ve yeni girişimler içerisinde bulunabilieceksiniz.

Kova Burcu Eylül 2019 Aşk Yorumu

KOVA burcu eylül 2019’da aşk hayatınızda bir çekememezlik söz konusu olabilir. Bu zamana kadar kimsenin aldığı paranın miktarı sorun olmamış olsa da bu ay içerisinde siz yada partneriniz karşı tarafın aldığı parayı çekemeyebilir. Yine bir tarafın yapmış olacağı fazla harcamalar yüzünden aranızda uzun süreli bir gerginlik söz konusu olabilir. Yalnız olan kova burçları bu ay içerisinde de yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Tam hayatınıza yeni bir kişiyi almak isterken o kişinin sizin için doğru bir kişi olmadığını anlayacaksınız.

Kova Burcu Eylül 2019 Aile ve İlişkiler

KOVA Burcu eylül 2019 aile ve ilişkilerinizde belli başlı sorunlar çıkabilir. Sosyal çevrenizde başından beri güvenmediğiniz bir kişi ile küçük bir tartışmaya girebilirsiniz. Çevrenizde şehir dışına yerleşme kararı alan bir kişi olabilir. Aile içerisinde maddi açıdan alınması gereken bazı kararlar ön planda olabilir. Kardeşiniz veya yakın bir arkadaşınızla iletişim problemi yaşayabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Kova Burcu Eylül 2019 Sağlık

KOVA burcu eylül 2019’da sağlığınız için fazla paralar vermek zorunda kalabilirsiniz. Geçmişte ihmal ettiğiniz ve sürekli ertelediğiniz bir sağlık probleminiz var ise bu ay içerisinde bu konuyla ilgili ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.