Kadınlar Duysun

Kova Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

23.08.2021
4.661

Kova Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Kova Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Seyahatler, hukuksal mevzular ve eğitim hayatınız ile ilgili konularda hareketlenmeler olacak. Eğitiminiz için biraz daha çaba sarf etmeniz gerekebilir. Hedeflerinize giderek daha da yakın olacaksınız. Çevrenizdeki insanlara düşüncelerinizi rahatlıkla aktaracaksınız.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. İş hayatınız ile ilgili olumlu gelişmeler sizinle olacak. Tahmin etmediğiniz bir kişiden güzel bir iş teklifi alabilirsiniz, yaptırmış olduğunuz projeler takdir toplayacak.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kendi içinize çekileceğiniz bir dönem. Geride bırakacak olduğunuz bazı konular mevcut bunlar üzerine yoğunlaşacaksınız. Partnerinizin maddi durumunda düzelmeler söz konusu olacak.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Para ile ilgili konularda riskli durumlar söz konusu olabilir. yapacak olduğunuz yatırımları ertelemelsiniz. Maddi açıdan sizi zora sokacak olan harcamalardan da kaçınmalısınız.

Kova Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda beklenmedik problemlerle karşılaşabilirsiniz. Partnerinizin sizi anlamadığını düşünerek, ilişkiye biraz ara vermek isteyebilirsiniz. Üçüncü ve dördüncü kişilerin ilişkinize olan düşüncesi sizi olumsuz etkileyebilir. Etkilenemelere dikkat etmelisiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu ay içerisinde başlayacak olduğunuz yeni bir ilişki var. Bu ilişki bakış açısı farklılıklarından dolayı hızlı bir şekilde bitebilir.

Kova Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Yakın çevrenizle aramızda fikir uyuşmazlığından dolayı problemlerle karşılaşabilirsiniz Karşınızdaki insanları kışkırtmadan düşüncelerinizi aktarmanın yollarını bulmalısınız.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. İş hayatınızdaki sorumlulukların üstüne bir de ailevi nedenlerden dolayı ortaya çıkan sorumluluklar. binebilir. Kendinizi bu konular çok kaptırmamaya çalışmalısınız. Aksi takdirde kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Patronlardan destek alacak ve yapmış olduğunuz projelerden alkış toplayacaksınız. İnsanların üzerinde yarattığı etki sayesinde de işiniz ile ilgili güzel bir terfi alabilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. Yapacak olduğunuz iş görüşmeleri varsa beklemediğiniz bir neden yüzünden ertelenme söz konusu olabilir. Maddi anlamda da gelir gider dengesini oturtmak için yeni planlamalar yapmalısınız. Alacak olduğunuz bir para da gecikmeye uğrayabilir. İşyerinde fikir uyuşmazlığından dolayı ortaya çıkan tartışmalar gündemde olabilir. Patronlarınızla aranızda sorun yaratan konular üzerinde durmayın. Tatlıya bağlamak için onları dinlemeye çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.