Kova Burcu Eylül 2022 Yorumu

2.277
Kova Burcu Eylül 2022 Yorumu

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Hayata karşı olumlu olma kararı alacaksınız. Kendinizi geliştirmek için elinize güzel fırsatlar geçebilir. Duygularınızı kontrol etmeniz gereken bir döneme adım atıyorsunuz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Hayatınıza yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. Kendi içinizde yerine getirilmesi gereken sorumluluklar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Parayla ilgili hayatınızda belirsizlikler varsa eğer bu belirsizlikler üzerine yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Farklı yatırım alanları üzerine kafa yoracaksınız. Maddi anlamda oldukça kazançlı çıkacağınız bir dönem olacak.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Duygularınızla baş etmek bu dönem içerisinde biraz zor olabilir. Kendinize dürüst olacağınız bir dönem olacak. Yeni eşyalar alabilir, kendinizi de yenileme kararında ısrarcı olabilirsiniz.

Kova Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

5 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte önceden konuşmadığınız konuları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Sınırlarınızı karşı tarafa aktaracak, mümkün olduğunca rahat bir iletişim kurmaya çalışacaksınız.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Partnerinizle sevdiğiniz şeyleri paylaşmak isteyeceksiniz. İlişkinizde merak ettiğiniz durumlar var ise bu durumları partnerinizle paylaşmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. İç dünyanızda yaşamış olduğunuz karışıklık yüzünden aile içi sorunlarınızla pek fazla ilgilenmeyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı gözden geçirecek, duygusal anlamda size ağır gelen durumları da bir yakınınızla paylaşacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmek bu süreç içerisinde size iyi gelmeye başlayacak.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde sizi zora sokan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara dürüst olmalı, içinizdekileri aktarın.

Kova Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

10 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Retro yapacak. Gezi planlaması yapabilir, buralarda yeni işler bağlayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili kararsız kaldığınız konular varsa eğer bunları netleştirmek isteyeceksiniz. Sizin için yanlış olan kısımları tespit etmek için oldukça zamanınız olacak. Vergi ve sigorta gibi işlerinizde bazı aksilikler ile karşılaşabilirsiniz.

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Borç, alacak ve vereceklerle ilgili bazı durumlarda sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Yanlış bir anlaşılmalardan dolayı iş hayatınızda bazı problemler yaşayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.