Kova Burcu Eylül Ayı Yorumu

1.070
Kova Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna giriyor, 29 Eylüle kadar bu burçta seyahat edecek. Anlaşmalar, sözleşmeler, ortaklıklar, evlilik, nişan, söz ve ilişkilere odaklanacaksınız. Size kötülük yapmak isteyen, arkanızdan iş çevren kişiler kimliklerini çok açık ve net bir şekilde ortaya koyacaklar ve saklamayacaklar. Karşınızdaki kişileri idari yeteneklerinizle rahatlıkla organize edebileceksiniz.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Dolunay, para ve mali konular üzerinde etkili olacaktır. Bu dolunay olumlu etkilere sahip, kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabileceksiniz, bu yeni bir projeyle olabileceği gibi işyerinde terfiyle de olabilir. Veya free-lance yapacağınız bir işle de gelebilir. Bu dolunayın bir diğer olası etkisi de, yardıma ihtiyacı olan bir arkadaşınıza yardıma koşmaktır, bu borç vermek şeklinde olabilir veya onun özel yaşamına, evliliğine dair akıl verme biçiminde olabilir.

13 Eylül’de Mars Yay burcuna giriş yapacak ve 26 Ekim e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde sosyal ilişkiler, dostluklar, arkadaşlıklarla ilgili konular odağınızda olacak. Sosyal çevreniz süper hareketleniyor, yeni insanlarla tanışma, onlarla ortak bilinçle hareket etme dönemi, bu dönem daha önce görüşmediğinizden çok daha fazla insanla görüşebilir, arkadaşlarınızla çok daha vakit geçirebilirsiniz. Onlardan fayda ve destek görebileceksiniz. Olası tartışmalarınızda bile genelde haklı taraf siz olacaksınız.

24 Eylül’de Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay zamanı biraz gergin etkiler devrede olacak. Uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir süreç. Bazı sözler, dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra, eğitim, yayıncılık, akademik eğitim, web sitesi, internet ve tanıtımla ilgili konular da ön plana çıkacaktır. Sürpriz fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken konular şu ki; aşırı aceleci, fevri davranışlarınızdan dolayı dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gelir getirici önemli bir proje hazırlığında olabilirsiniz. Bu hafta yukarıda saydığım konularla ilgili önemli bir engeli aşma ve yeni başlangıçlar yapma zamanı olacak sizler için. Evliliğinizde veya ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle mücadele etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Ev, yuva, aile, yer değiştirme koşulları gündeme gelebilir.

29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna giriş yapacak ve 23 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar, seyahat planları yapabilirsiniz ki bu seyahatler keyif ve huzur verici olacaktır. Yalnızlar, sizden uzakta yaşayan, yabancı uyruklu veya yurtdışında yaşayan biriyle flört edebilirsiniz, ithalat-ihracat işleriyle ilgilenenler bu konularda kazançlarını arttırabilir, yeni siparişler alabilir. Hukuksal konularda da genel anlamda şans sizden yana olacak. Hobi niyetine yeni bir eğitime veya kursa da başlayabilirsiniz. Özellikle kadın figürlerden güzel destekler alabilirsiniz. Davalarda orta yolu bulmak, anlaşmaya varmak daha kolay olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.