Kadınlar Duysun

Kova Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
2.450
Kova Burcu Haziran 2021 Yorumu

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Bu dönemde üstünüze yüklenen sorumluluklar sizi yorabilir. Kendi içinizde çözemediğiniz konularla yüzleşmek isteyeceksiniz ve bu durum yüzünden derin düşüncelere dalabilirsiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Paranızı daha iyi değerlendirmek için farklı yatırım alanlarını araştırmak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Çocuklarınızı ilgilendiren konularla uzun uzun uğraşacaksınız. Tatile çıkmak isteyeceksiniz ve bu sayede kendinizi rahatlatabileceksiniz. Hobileriniz varsa bunları bunlarla uğraşacaksınız.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Desteğe ihtiyacınız olduğu bir zamanda yakın bir arkadaşınızdan yardım alabileceksiniz. İç sesinizi dinlemeli ve kendinize sonuna kadar güvenmelisiniz.

Kova Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Sevgilinizle veya eşinizle keyifli zamanlar geçireceksiniz. Birlikte katılmak istediğiniz bir eğitim veya seminer ile ilgili bir durumda bazı terslikler ile karşılaşabilirsiniz.

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Partnerinizin size karşı olan davranışlarını yanlış anlayabilirsiniz. Bu yüzden aranızda sorunlar çıkabilir. Birlikteliğiniz yok ise bu tarihlerde de yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde zaman zaman tartışmalar olsa da onları olabildiğince anlamaya çalışacaksınız. Ani kararlardan ve fevri hareketlerden olabildiğince uzak durmaya çalışın.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Yakın çevreniz ile ilgili kafanızda soru işaretlerine neden olan durumlar varsa bunların kuruntudan mı yoksa gerçekten mi olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Kova Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz için çalışmaktan gocunmayacaksınız. Kendinizi işinize vermek sizi rahatlatacak. İşyerinizde ki düzeninizi ne kadar değiştirmek zorunda kalsanız da çalışma arkadaşlarınız sayesinde yeterince mutlu olacaksınız.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Daha önceden yürütmekte olduğunuz işler var ise bu konular hakkında fikir alışverişi yapmak isteyebilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.