Kova Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.353
Kova Burcu Haziran 2022 Yorumu

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. İşiniz ve parayla alakalı konularda yanılmanız oldukça olası olacak. Şüphelendiğiniz durumlarda haklı olduğunuzu anlayacaksınız. Yeni adımlar atarken tedbirli olmaya odaklanmalısınız.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Genel anlamda sizi tedirgin eden konuları yakın biriyle konuşmak isteyebilirsiniz. Ruh halinizdeki değişiklik sayesinde sorunlara odaklanmak oldukça kolay olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla da bir geziye veya etkinliğe katılmak isteyeceksiniz. Aranızda sorun olduğunuzu düşündüğünüz kişiler var iste bu kişilere karşı kelimelerinizi seçmeye çalışmalısınız. Gereksiz yere kırılganlıklar ve alınganlıklar söz konusu olmaya başlayabilir.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. Yakın çevrenizden veya ailenizden bir kişinin desteğini almak sizi mutlu edecek.

Kova Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. İlişkiniz yoksa yine biriyle tanışabilir, bu ilişkiyi ciddi bir boyuta taşımak için planlar kurabilirsiniz.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Sorunlarınızı görmezden gelmek yerine partnerinizle açık bir şekilde paylaşmak sizi mutlu etmeye başlayacak.

Kova Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. Aile içerisinde yaşanan durumlar yanlış anlaşılmaya olanak sunabilir. Ertelemiş olduğunuz projeler var ise bunları birlikte başlamak isteyeceksiniz.

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. Anne ve babanızla ileriye yönelik hedefler konusunda kararsız kaldığınız durumlar var ise bunları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Yakın çevrenizle bu dönem içerisinde fikir uyuşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Alacak olduğunuz kararlar da sakin olmalı, aceleci olmamalısınız.

Kova Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Kariyerinizle alakalı konularda daha sakin olmalı, hızlı kararlar almamalısınız. Yavaşlayarak ilerlemek ve hedeflerinizi gözden geçirmek kendinizden daha emin olmanıza fırsat sunacaktır.

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. İşinizde kendinizi daha da geliştirmek için yaratıcı çalışmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Borsa veya şans oyunları gibi durumlarda fırsatlar karşınıza çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.