Kova Burcu Haziran Ayı Yorumu

13.423
Kova Burcu Haziran Ayı Yorumu

Kova Burcu Haziran 2016 iş ve para alanında biraz tereddütlü. Ama şunu bilmelisiniz ki kariyer hayatınız geçen aylara göre daha iyi ilerliyor. Yaptığı işten memnun olmayanların iş değişikliğine gitme ihtimalleri var. Haziran ayı bunun için en uygun aylardan. Karşınıza çıkan fırsatlarla olumsuzlukları lehinize çevirebilirsiniz. Finansal durumunuz iyiye giderek size güzel günlerin kapısını aralıyor. Önemli boyutta bir miras konusu halledilmeye çalışılıyor. Bunda size düşen pay oldukça büyük. Şimdi olmasa bile bu paranın geleceği düşüncesi sıkıntılarınızı hafifletiyor. Ne gibi bir iş yapabilirim planları kuruyor, bununla ilgili araştırmalar yapıyorsunuz. Bu dönemde harcamlarınızı dengede tutmalısınız, çünkü karşınıza aklınızda olmayan ödemeler çıkabilir.

Haziran 2016 Kova Burcu aşk hayatında can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilir. Sorunların kaynağı sizin zamanında yapmış olduğunuz hatalar ve siz bunun farkındasınız. Bu nedenle tam bir çözüm yolu bulamıyorsunuz. Kararsızlığınız ve herkesi mutlu etme dürtünüz özel hayatınızda size hata yaptıran şeyler arasında. Çoklu ilişkisi olanlar mutlu olmak için buna bir son vermeli ve tercihini yapmalı. Tek eşli kovalar özgürlüğünün kısıtlandığını ve kıskançlığın abartıldığını düşünebilir. Sorunları karşılıklı ve saygı çerçevesinde konuşarak halletmelisiniz. Kova burcu etrafında kolayca ilgi çeken yapısıyla tercih edilenler arasında, bu da partnerini sıkıntıya sokan en büyük mesele maalesef.

Kova Burcu Haziran 2016 sağlığı konusunda riske giriyor. Kilo artışları ve alışkanlıklarınızdan doğan bazı sağlık sorunları görünüyor. Sağlığınızı riske atmayın. Uyku düzeninize dikkat edin. Özellikle sigara içenler ciğerleri konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Havasız ortamlarda durmamaya özen gösterin. Cildinizi koruyun ve temiz havada kısa yürüyüşler yapın.

Kova Burcu Haziran 2016‘da eğitim alanında yeni bilgiler ediniyor. Araştırmacı yönünüz ve merakınız bu ay sizi bol bol okumaya yöneltiyor. Çocukları olan kovalar çocuklarının eğitimi konusuna da önem veriyor. Bu anlamda eğitime yatırım yapmayı planlıyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.