Kova Burcu Kasım 2016 Yorumu

24.489
Kova Burcu Kasım 2016 Yorumu

KOVA Burcu Kasım 2016’da daha uzlaşmacı. Olumsuz yönlerinize son vermeye kararlısınız. İyi niyetinizin sürekli başınızı ağrıtması bazılarından tamamen uzaklaşmanıza sebep olabilir. Hayatınızı daha iyi hale getirebilmek için çaba sarf edeceksiniz. Yapmanız gereken şey yapılan haksızlıklara karşı durmaktır. Merhametinizi kullanmalarına izin vermeyin. Çocukları olan kovaların çocuklarıyla olan uzun süreli sorunları devam ediyor. Finansal olarak daha rahat konuma erişiyorsunuz. Öğrenci kovaların çıtası Kasım ayında yükseliyor. Aşk hayatı kova burcu için bazı günler çekilmez hale gelebilir. Keyif yapmayı ve eğlenceyi seven kovaların partnerlerini ihmal etmeleri söz konusu. Aşk hayatınızda biraz bencil davranabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay sizi gerçekten aşırı etkiliyor. Size tavsiyemiz hiç konuşmayın. Özellikle özel hayatınızda yaşanabilecek tartışmaları önlemek için mümkünse susun. Zira öfkelendiğinizde gözünüz bir şey görmüyor. 29 Kasım 2016 Yeniay, müjdeli haberlerle geliyor. Kasım ayını heyecanla kapatıyor Aralık’a umutla bakıyorsunuz.

Kova Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Kova Burcu Kasım 2016 aşk hayatında sular biraz duruluyor. Geçen ay yaşadığın kritik durumlar son buluyor. Kasım’da kova burcu daha sakin ve anlayışlı. Takıntılarını, geçmişi ve yaşanan olumsuzlukları bir kenara bırakıp yoluna devam etmeyi tercih ediyorsun. İnatlaşmak sana fayda sağlamıyor. Kova burcu iş hayatı konusunda da tutarlı ve kararlı şekilde ilerliyor. Kazancınız ortalamanın üzerine çıkıyor. Prim, mesai ve ekstra kazançlar söz konusu. Diğerlerinden habersiz birikim yapmaya devam edeceksiniz. 1 Kasım ve 29 Kasım yeni başlangıçlar ve şanslı fırsatlarla çıkıyor karşına. Dikkat etmen gereken tarih aralığı ise, 10 Kasım ve 15 Kasım.

Kova Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Kova Burcu aile ve ilişkilerinde herhangi bir değişiklik belirmiyor. Var olan kırgınlıklar, küskünlükler devam etmekte. Sizi en çok üzen şey ise çocuklarla yaşanması muhtemel olan sorunlar. Bazılarının üzerinizde üstünlük kurmaya çalışması sizi öfkelendiriyor ve rencide ediyor. Akrabalık ilişkilerinizde bir süre daha zorluklarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kova Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Kova Burcu sağlığı solunum yolları konusunda sıkıntı yaratabilir. Bronşit, astım, alerji gibi kronik rahatsızlığı olanların dikkat etmelerinde fayda var. Ameliyat olacaklar için uygun bir dönem.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.