Kadınlar Duysun

Kova Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
9.703
Kova Burcu Kasım 2018 Yorumu

KOVA Burcu Kasım 2018 tarihinde iş hayatın, kazancın ve sağlığın ön planda. Dikkatlice gözden geçirmen gereken durumlar var. Seni rahatsız eden duygulardan uzak durman gerekiyor. Önce beden sağlığın sonra işlerin önem sırasında. Kendini iyi hissetmediğin zamanlarda mutlaka dinlenmeli, önemsediğin bir rahatsızlığın varsa doktora görünmelisin. Maddi alanda atacağın adımlarda başarı geliyor. Yine de dikkat etmelisin. Dürüst ve samimi insanlarla yol alman, ileride oluşabilecek olası sorunlara engel olacaktır. Sana faydası olmayan kişileri yolun kenarında bırak ve yoluna devam et. Niyeti bozuk birkaç kişinin aklına ihtiyacın yok. Aile ve çevrende de gereksiz muhabbet ve dedikodu yapan insanlar var. Aynı şekilde onları da devre dışı bıraksan iyi olur.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile hayatındaki bir karışıklık ortadan kalkıyor. Netleşmesini istediğin işin netleşiyor ve huzur buluyorsun. Sıradan işlerde yer almıyorsun. Tanışacağın yeni insanlarla alacağın yolda yeni ufuklar keşfetmen olası görünüyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile duygu ve düşünceler arasında kalıyorsun. Aklından geçenler hislerini altüst edecek nitelikte. Bu dönem özellikle aşk hayatını derinden etkileyebilir.

Kova Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak ilerliyor. Karşı tarafın çıkarlarını yeterince gözetmiyor olabilirsin. Bunun da kendince sebepleri olduğunu düşünüyorsun. Devam eden ilişkilerde bazı kararlar askıya alınıyor. Sorunlu birlikteliklerde yol ayrımı görünüyor. Evli Kova Burcu Kasım 2018 tarihinde yakın çevrenin etkisi altına giriyor. Ailelerin devrede olduğu bazı durumlar özel hayatı olumsuz etkiliyor. Güven temalı konularda belli görüşmeler yapılıyor.

Kova Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde inişli çıkışlı bir yol izliyor. Kendine olan saygını ve değerini kaybetmek istemiyorsan tartışma ortamlarında susmayı dene. Kalitesiz insanlar seni istemediğin durumların içine sokabilirler. Sakin ve tutarlı biri olmana rağmen seni çileden çıkaracak nitelikte durumlarla karşılaşıyorsun. Aile içi ciddi kararlarda bir süre daha beklemende fayda var.

Kova Burcu Kasım 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Kasım 2018’de son derece hassas. Sağlığına gereğinden fazla dikkat etmen gerekiyor. Zamanında yaptığın ihmalkarlıklar nedeniyle yeni sorunlar yaşayabilirsin. Bu günlerde altından kalkamayacağın sorumluluklardan uzak durmanı öneriyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...