Kova Burcu Kasım 2020 Yorumu

6.208
Kova Burcu Kasım 2020 Yorumu

Kasım ayında en çok sizi etkileyen olay yakın çevrenizdeki insanların size karşı yapacak oldukları davranışlar olabilir. Tahmin etmediğiniz olaylarla karşılaşabilir ve bunların sonucunda karar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Değişmeniz gereken noktalar varsa bunun üzerine tutturmanın bir anlamı yok. Geleceğiniz için plan yapmanız gereken bir süreçle karşılaşabilirsiniz. Atacak olduğunuz adımları bilin ve hislerinize sonuna kadar güvenin.

Yeniay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve değişimden korkmayarak önünüze gelen olaylara olabildiğince ayak uydurmaya çalışacaksınız. Geçmişte sizi olumsuz etkileyen bir olayla tekrar gün yüzüne çıkabilir.

30 Kasım 2020 tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, ikili ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz bir hatayı telafi etmek isteyeceksiniz.

Kova Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

Kendinizi bu ay yorgun hissedebilirsiniz ve bu yüzden tartışma yaratacak olan olaylardan olabildiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Olaylara dışarıdaki bir insanmış gibi yaklaşacaksınız ve daha objektif bir şekilde değerlendirebileceksiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise Kasım ayı içerisinde duygularınızı gizlemek istemeyeceksiniz. Hoşlandığınız bir kişi varsa eğer o kişiyle konuşmak isteyebilirsiniz. Yeni ilişki size iyi gelecek ve hayata bakış açınızı yavaş yavaş değitirmeye başlayacak.

Kova Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde sizi üzen bir konuyu tekrar tekrar gündeme getiren bir kişiye karşı fazlasıyla sinir olabilirsiniz. Siz ne kadar geçmişi geride bırakmak isteseniz de bir şekilde sizi takip ettiğini fark edeceksiniz. Sosyal çevreniz ile ilgili fazlasıyla şanslı olacaksınız. Yeni tanışacak olduğunuz insanlar sayesinde çıkarcı olan insanların farkına varacaksınız ve bu kişilerle iletişiminizi sonlandıracaksınız. Sizden yararlanmak isteyen bir kişi var özellikle sizin düşüncelerinizi kendi düşünceleri gibi gösteriyor olabilir.

Kova Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Bu ay içerisinde işiniz ile ilgili çok fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kendini işinize yoğunlaşacağınız bir zamanda bazı aksiliklerle karşılaşmanız moralinizi bozmasın. Siz ne kadar istikrarlı olursanız kariyerinizdeki basamakları o kadar emin adımlarla tırmanabileceksiniz. Sağlık sorunlarınız ile ilgili detaylı bir araştırma yapmanızı gerektirecek durumla karşılşabilirsiniz. Bu sizi endişelendiremsine izin vermemeye çalışın. Ne kadar sakin kalırsanız o kadar işleri yoluna koyabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.