Kova Burcu Kasım 2022 Yorumu

3.466
Kova Burcu Kasım 2022 Yorumu

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Sosyalleşmekten, yeni insanlar tanımaktan oldukça mutlu olacaksınız. Arkadaş çevrenizle birlikte yeni etkinliklere dahil olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için manevi anlamda çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Duygusal anlamda sizi olumsuz etkileyen bir konuyu enine boyuna ele almak isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili güzel başlangıçlar sizinle olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Ailevi durumlarda krizler söz konusu olmaya başlayabilir. Ani bir karar alarak ailenizin yanından taşımak isteyebilirsiniz. Evinizin içerisinde sorunlar yaşıyorsanız, bunları hızlı bir şekilde çözmeye çalışacaksınız.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hedefleriniz gündeminize gelmeye başlayacak. Geleceğinize dair umutla yaklaşacaksınız. Hedeflerinizi ve planlarınızı belirlerken çevrenizdeki insanların etkisi olumlu olmaya başlayacak.

Kova Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. İlişkinizi sarsan süreçleri ele almak isteyebilirsiniz. İlişkide kıskançlığın ve egonun size ve partnerinize ne derece zarar verdiğinin farkına varacaksınız. Aşk hayatınızda ki işler sarpa sarmadan önce anlaşmazlıkların üzerine düşünmeli ve birlikte karar almaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayanlar ise bu dönemde sosyal hayatınız çok fazla aktif olacağı için yeni bir ilişkiye başlamak an meselesi olabilir. Karşınızdaki kişiyi eleştirmeden önce onu tanımaya çalışmak önceliğiniz olmalı.

Kova Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız giderek hareketlenmeye başlayacak, güzel zamanlar geçireceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, gruplarla bir araya gelerek farklı projeler gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaş çevreniz sayesinde kendinizi geliştirmenizde oldukça mümkün.

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Grup çalışmalarına dahil olabilir, online eğitimlere katılabilirsiniz. Ailenizle birlikte rutinin dışına çıkmakla alakalı konuşmalar gerçekleştireceksiniz. Kardeşlerinizle veya anne babanızla ilgili sorunlar varsa da bunları çözmek önceliğiniz olacak.

Kova Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Yüklü miktarda prim veya tazminat gibi ödemeler alabilirsiniz. Maddi sorunlarınız var ise alacak olduğunuz para sayesinde sorunlardan rahatlıkla kurtulacaksınız. Bütçe planlamaları yapmanın size ne kadar faydalı olduğunu bu dönem içerisinde göreceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde edebilir, bu sayede kazançlı yatırımlara da adım atabilirsiniz. Uzun vadeli hedefler, özellikle iş ve kariyer hakkında düşünceler içerisinde olmak sizi rahatlatacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.