Kova Burcu Kasım Falı

1.094
Kova Burcu Kasım Falı

7 Kasım Boğa burcunda dolunay meydana gelecek. Aile, yer değiştirme, taşınma konuları gündeme gelebilir. Aile içinde bazı gizli kalmış konular açığa çıkabilir veya sizler ailenizden gizli hareket edebilirsiniz. Bazı şeyleri geride bırakmayı öğrenmeniz, olası kayıpların aslında kayıp değil, kazanç olduğunu anlamanız gerekebilir. Çevrenizde işinize ve ne yapmanız gerektiğine karışacak çok fazla insan olmasına karşın, kendi bildiğinizi okuyacaksınız. Özellikle özel hayatınıza ilişkin sesler çok fazla yükselebilir. Ay – Satürn kontağı yüzünden işinizle ilgili stresli ve de gergin bir süreçten geçiyor olabilirsiniz, engeller, soğulduk, mesafe, ara gibi durumlar oluşabilir. Bu haftadan sonra etkiler silinmeye başlıyor.

16 Kasım’da Venüs Yay burcuna geçiş yapacak ve 10 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Kalabalıkların arasına karışacak, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirecek, bazılarınız da girdileri sosyal gruplarda flörtleş-meler, yakınlaşmalar yaşayabileceksiniz. Yeni arkadaşlar, yeni sosyal çevre de işin cabası olacak. Meslek ve iş hayatının bir süredir omzunuza yüklediği ağırlığı eğlenerek atmaya başlıyorsunuz. Arkadaşlık ve dostluk kavramları çok daha önemli olacak sizler için.

22 Kasım’da Yay burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay biraz gergin etkilere sahip, dostluklarınızın, arkadaşlıklarınızın bir nevi testten geçeceği bir zaman olacak. Bir dostunuzla aranızda parayla ilgili bir mevzu oluşabilir, ödeme, borç alacak verecekle ilgili. Bu konuyla ilgli olası bir sorunu çok fazla büyütmemekte yarar var. Bunun yanı sıra hayatınıza yeni arkadaşlar katılabilir fakat yeni tanışacağınız kişilerin iyi niyetli olup olmadığına dikkat etmenizde yarar var. Yeni ayla beraber kariyerinizi ilgilendiren konularda bir fırsat veya şansla da karşılaşabilirsiniz. Yalnız dostluklar güven testinden geçiyor, arkadaşlarınızın özel hayatlarına çok fazla müdahale etmemeye özen gösterin yoksa kabak sizin başınıza patlayabilir. Kim dost kim düşman belli olacak, takke düşecek kel görünecek; siz de çevrenizdeki insanları, belki biraz zorla da olsa daha iyi tanıyabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.