Kova Burcu Mart 2021 Yorumu

4.098
Kova Burcu Mart 2021 Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Hayatınızı baştan aşağıya değiştirecek olan bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu değişimi aslında uzun zamandan beri bekliyorsunuz.
20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak.

Kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Sizi motive eden olaylara odaklanacaksınız. Emin adımlarla hareket etmek sizi her zamankinden daha da başarılı bir noktaya getirecek.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, maddi açıdan dikkatli olmalısınız. Yapacak olduğunuz harcamalarınızda tutarsızlıklar oluşabilir. Bu yüzden daha dikkatli harcama yapmaya çalışmalısınız. Dolandırılmaya açık olacaksınız güvenli yerlere yatırım yapın.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, eğitim hayatınız ve iş hayatınız hayatınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Geçmişteki deneyimlerinizden yola çıkarak yeni bir fikir edinebilirsiniz.

Kova Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız bu dönem durağanlıktan uzaklaşacak. Eşinizle birlikte çocuklarınız varsa onlara zaman ayırmayı tercih edeceksiniz. Birlikte yeni hobiler edinebilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise ay ortasına doğru hoşlandığınız kişiye duygularınızı açmak isteyebilirsiniz. Duygularınızın artık sessiz bir şekilde kalmasını istemiyorsunuz. İç sesinize güvenmek en doğru tercih olacaktır.

Kova Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Kardeşleriniz veya akrabalarınızla iletişiminizin sıklığını arttırabilirsiniz. Kalabalık yerlerde bulunmaktan mutlu olacaksınız.

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Ailenizle birlikte güzel bir tatil planı ayarlaması yapabilirsiniz. Aranızdaki paylaşım artacak ve manevi anlamda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde sizden kaynaklanmayan sorunlar oluşabilir.

Kova Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi açıdan dikkatli olun. Çevrenizdeki insanların her dediğini yapmak mantıklı bir seçim değil. Kendi deneyimlerinizden yola çıkarak paranızı yönetmelisiniz. İşinizin üzerindeki kara bulutlar kalıyor. İleriye dönük projeleri hayata geçirmek oldukça iyi bir zamana adım atıyorsunuz. Ortağınız varsa bu ay kişisel sorunlarından dolayı yapması gereken işleri aksatabilir. Ona biraz zaman tanımalı ve empati kurmalısınız. Sağlık problemlerinizi kafanızda büyütmenize gerek yok.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.