Kova Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

2.447
Kova Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Enerjiniz artmaya başlayacak, kendiniz için yeni bir spora ve diyete başlayabilirsiniz. Kendiniz için hayata yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Fevri davranışlardan uzaklaşmak size iyi gelmeye başlayacak.

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda olumsuz giden olaylara farklı bir şekilde yaklaşacak, yaratıcı çözüm yolları bulmaya odaklanacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Zam artışı olabilir, terfi alabilirsiniz. Yüklü miktarda para beklediğiniz bir durum varsa bunu kısa süre içerisinde değerlendirmeye alacaksınız. Başkalarının size fark etmesi duygusal anlamda sizi rahatlatabilir.

18 Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Mevcut olan bir borcunuzu kapatabilme imanı bulacaksınız. Sigorta, kredi veya ödenmesi gereken bir borç varsa bunu bir an önce kapatmaya çalışabilirsiniz.

Kova Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Partnerinizle aranızda uyumsuz olan durumlar varsa bunları halletmek önceliğiniz olabilir. Kendinizi açık bir şekilde dile getirecek duygusal bağlarınızı kuvvetlendireceksiniz.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Yeni bir aşka yelken açmak sizin için oldukça önemli olacak. Farkındalığınız sayesinde eşinizin veya sevgilinizin sorunlarını açık bir şekilde görebileceksiniz.

Kova Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

6 Mart 2022 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte keyfiniz yerinde olacak. Anne veya babanızın sizi desteklemesi sayesinde kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Dış görünüşünüz de değişiklikler yapmak isteyeceksiniz.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Yakın çevrenizle arzında oluşan ilişkiyi daha detaylı bir şekilde düşünmek isteyebilirsiniz. Duygusal bağlar sizi zaman zaman yorsada elinizden geldiğince çaba sarf etmeye başlayacaksınız.

Kova Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda alacak olduğunuz kararları enine boyuna düşünmek isteyebilirsiniz. Hesaplarınızda bazı değişiklikler olabilir, bu sizi tedirgin edebilir. Elinizden geldiğince daha tedbirli davranmaya çalışın.

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Yapmış olduğunuz işlerin değerinin farkına varacak, yeni projeleri ele almaya çalışacaksınız. Maddi anlamda kazançlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.