Kova Burcu Mart 2023 Yorumu

3.021
Kova Burcu Mart 2023 Yorumu

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. İletişimle alakalı konularda ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eğitim ve seyahat alanlarında çok güzel gelişmeler karşınıza çıkacak.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Cesur olmanız gereken bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kendi içinizde aldığınız kararlardan emin olmalısınız.

22 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kuzey Ay Düğümü, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Duygusallığınızı bir kenara bırakmanız gerekiyor, aksi halde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş ile ilgili alanlarda müşterek durumlar ön plana çıkabilir. Banka işlerinde, ödemelerde, faturalarda veya kredi gibi konular içerisinde bulunabilirsiniz. Maddi imkanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş alanlarınızda yeni fikirler oluşabilir ve mevcut olan sıkıntıları ortadan kaldırabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar sayesinde kendinizi oldukça şanslı hissedeceksiniz. Yeni projelere adım atmak sizin için oldukça önemli olacak.

Kova Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte yeni iş arayışları içerisine girebilirsiniz. Aşk hayatınızda size iyi gelmeyen durumları tespit edecek ve bunları ortadan kaldırmaya odaklanacaksınız. Partnerinize karşı biraz daha hassas davranmanız gerekebilir.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Eşiniz veya sevgiliniz size karşı güzel süprizler yapabilir. Kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlama kararı içerisinde olacaksınız.

Kova Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte olmak size keyif verecek. Eskiden yaptığınız hataları aile içerisinde düzeltmeye çalışacaksınız. Size yakın olmayan kişileri düşünerek hareket etmek yerine daha çok ailenizi düşüneceksiniz.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Gelecek planlarınızı arkadaşlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Birlikte yeni yerler keşfedecek, yeni oluşumlara dahil olacaksınız. Uzun zamandan beri görmediğiniz arkadaşınızla kısa süre içerisinde buluşabilirsiniz.

Kova Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konularda kendinizi ön plana atacağınız durumlar ortaya çıkabilir. Alacak olduğunuz borçlar var ise borçlara karşı temkinli yaklaşın.

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili planlamalar yaparken geçmişteki deneyimlerinizi göz ardı etmemeye dikkat edin. İş hayatınızı etkileyen konuları detaylı şekilde düşünmeniz gerekecek.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. İş alanında yeni adımlar atmak için ortaklaşa alınacak olan kararlar ön plana çıkabilir. Yeni iş alanları belirleyecek ve farklı yatırımlar yapacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.