Kova Burcu Mart Yorumu

20.773
Kova Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayla« hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir. Hukuka pazarlama, tanıtım, yayıncılık, medya, yabana ülkeler, seyahat, eğitim konularında can sıkıcı bazı durumlar yaşanabilir. İşler beklendiği gibi gitmeyebilir ya da siz üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Bu süreçte akışa teslim olmakta fayda var. Sonradan pişman olacağınız kararlar almamak için mutlaka detaylı düşünerek hareket etmeniz iyi olacak. Düşünce ve inançlarınız açısından sınavlara tabi tutulacağınız bu süreçte,-imzalı işler, evraklar ve büyük anlaşmalarda bazı pürüzler ortaya çıkacak.

Ay duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. İdeal ve hayallerinizin biraz daha dünyevi olması, herkesin sizin gibi düşünemeyeceğini anlamanız önemli. Şuur ve inanç noktasında değerleriniz altüst olabilir.

9-17 Mart arası yeni ay etkisiyle parasal konular gündeminizde olacak. Gelirinizi artıracağınız yatırımlara yönelebilirsiniz, işinizle ilgili alternatif iş fırsatları karşınıza çıkabilir. İş değiştirmek, işinizle ilgili zam talebinde bulunmak açısından yöneticinizle görüşebilirsiniz. Para kazanma şansınızın yüksek olduğu enerjiler altındasınız. İş arayan Kovalar özellikle 18-22 Mart arasım çok iyi değerlendirsinler. İş, kariyer ve mevki fırsatları sizinle olacak.

20-25 Mart arası sosyal çevreniz harekedenerek parti, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu ortamlarda ölçülü, mesafeli ve sınırını bilerek davranmanız önemli. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızın bazı davranışları sizi üzebilir, canınızı sıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.