Kadınlar Duysun

Kova Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

24.04.2019
10.947

KOVA Burcu Mayıs 2019’da yeni deneyimler elde edeceksin. Her tür ilişkide duygu yüklüsün ve romantiksin. Derinden derinden ilerliyorsun. Bazıları seni anlamasa da sen her durumda insancıl tarafını koruyacaksın. Kimseye düşman olamıyorsun. Uzun süredir kırgın olduğun birine kapılarını aralayacaksın. O sana eskisi gibi davranmasa da sen ona iyi davranacak ve güvenini kazanacaksın. Sevdiğin insanları kolay bırakmayan yapınla bir kez daha kazanacaksın. Hayatında biri yoksa bu ay ruh eşinle karşılaşarak yeni bir hayata merhaba diyebilirsin sevgili Kova Burcu.

Kova Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Mayıs 2019 Boğa Yeniayı etkileri ile şans yüzünü sana dönüyor. Ruh halin iyileşiyor. Aleyhine olan bazı durumlar lehine işlemeye başlıyor. Resmi bir işin kolayca halloluyor. 19 Mayıs 2019 Akrep Dolunayı etkileri ile yeni yol ayrımlarına geliyorsun. İki seçenek arasında kalman mümkün görünüyor. Hangi yolu seçersen seç seçtiğin yol senin olacak.

Kova Burcu Mayıs 2019 Aşk Yorumu

Kova Burcu Aşk Hayatı Mayıs 2019’da güç kazanıyor. İlişkin daha iyi bir pozisyona geliyor. Partnerinle olan uyumun ve enerjin çevrenin beğenisini kazanıyor. Evliysen eşinle birlikte güzel kararlar alarak yeni başlangıçlar yapıyorsun. Olumsuzlukları ilişkinize yansıtmıyor, kötü niyetlilere prim vermiyorsunuz. Yalnız biriysen sana uygun biriyle tanışarak beklemediğin türden bir ilişkiye başlayabilirsin. Aşk senden yana ve baya etkili şekilde geliyor hayatına.

Kova Burcu Mayıs 2019 Aile ve İlişkiler

Kova Burcu Mayıs 2019 aile ve ilişkilerinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Yakın akraba ve kardeşlerle olan kırgınlıklar senin uzlaşmacı tavrınla aşılıyor. Yeni planlar ve yapılacak seyahatler konuşuluyor. Sürekli gündemde olan ve bir türlü çözülemeyen bir durum çözüme kavuşuyor. Arada bir kişinin değişmez tavrını görmezden geliyorsun. O insanın değişmesini beklemen hata olur. Çünkü kendine göre bir yaşam tarzı ve çıkarları var. Onu dikkate alarak ve güvenerek sana daha önce verdiği zararları tekrar vermesine izin verme.

Kova Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Mayıs 2019’da Kova Burcu sağlığında yaşanacak olan bazı olumsuzluklara dikkat edilmeli. Basite aldığın problemler büyüyebilir. Sert ve yorucu sporlardan uzak durmalısın. Oluşabilecek sakatlıklara ve ağrılı durumlara karşı seni uyarıyoruz. Bunun yanında ciğerleri de fazla yormamaya çalış. Aşırı yoğun ve stresli günlerin sonunda açma germe egzersizleri ile bedenini rahatlatabilirsin.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.