Kova Burcu Mayıs 2020 Yorumu

5.345

Küs olduğunuz kişiler varsa bu küslük son bulacak.

Kova Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve hayatınızda yer alan olumsuzlukları bir kenara bırakarak kendinizi huzurlu ve mutlu hissettiğiniz zamanlara odaklanacaksınız. Çevrenizdeki insanlar ile olan sorunlara ılımlı bir şekilde yaklaşarak zeytin dalı uzatabilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve kendinizi ifade etmek isterken gereksiz ego savaşları içerisine girebilirsiniz. Sizin düşünceleriniz oldukça özgün ve sıradışı ama bunları ortaya çıkarmanın daha uysal yöntemleri var.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve zihniniz her zamankinden biraz daha karışabilir ve sorunlarınıza odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Zamanla iç sesinizi dinleyecek ve doğru tercihler yapabileceksiniz.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve başkalarına yardım etmek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Kendinizi iyileştirmek için çevrenizdeki insanlara destek olmayı tercih ediyorsunuz bu da sizi bir sıfır öne çıkarıyor.

Kova Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve ilişkiniz içerisinde geçmişten gelen yaralayıcı sorunlar varsa bunları konuşmak isteyebilirsiniz. Bu sefer hem siz hem de partneriniz çok detaylı ve incelikli bir şekilde bunun üstesinden gelebileceksiniz. Yalnız olan Kova burçları ise sezgilerinize güveneceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Hoşunuza giden bir kişi varsa eğer bu kişiyle kısa süre içerisinde iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Onunda size karşı hissettiği şeyler olduğunu düşünüyorsanız eğer yanılmayacaksınız.

Kova Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve arkadaşlık ilişkilerinizde toparlanmaz dediğiniz durumlar varsa bunun tam tersi olacağını göreceksiniz. Bağlarınızın koptuğunu zannettiğiniz ilişkilerinizin aslında o kadar umutsuz bir durum da olmadığını göreceksiniz.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor ve ailenize karşı olan sorumluluklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle taşıyamayacağınız yükler olduğunu hissediyorsanız daha fazla size yüklenilmesine izin vermeyeceksiniz.

Kova Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak ve böbrekleriniz de veya idrar yollarınızda bir sağlık problemi yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bol su içmeye çalışmalısınız. Enerjiniz yüksek olacak ve karşılaştığınız sağlık sorunlarını pozitif düşünce yapınızla aşabileceksiniz.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak ve iş hayatınız ile ilgili aceleci kararlar almaktan kaçınmalısınız. Aksi halde kariyerinizde bazı sarsılmalar ortaya çıkabilir. Yavaş yavaş farkındalığınızı arttırarak hareket etmeye başlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.