Kadınlar Duysun

Kova Burcu Mayıs 2021 Yorumu

21.04.2021
8.197
Kova Burcu Mayıs 2021 Yorumu

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızın eğitim hayatları için yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Maddi anlamda şanslı olacağınız bir dönem olacak bu yüzden borsa ve şans oyunları gibi birçok yatırımla ilgilenebilirsiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. İleriye dönük hedeflerinizi gözden geçirebilir ve yapmanız gereken düzeltmeler için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Hedeflediğiniz noktaya gelmek için biraz daha sabretmez gerektiğinin farkına varacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Anne ve babanızı ihmal ettiğinizi düşünerek onlarla daha çok vakit geçirmeye çalışacaksınız. Onların sorunları ile ilgilenmek ve ihtiyaçlarını gidermeye çalışacaksınız.

26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın bir arkadaşınızla iletişiminizi koparmak isteyebilirsiniz. Aranızda oluşan gerginlikten dolayı düşüncelerinizi iyi bir şekilde ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda oldukça şanslı olacaksınız. Partnerinizle birlikte sanatsal etkinliklere katılabilir ve ilişkinize farklı bir bakış açısı getirebilirsiniz. İlişkiniz yok ise yeni bir ile tanışabilir ve flörtletleşmeye başlayabilirsiniz.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Geçmişte kalmış ilişkiler ortaya çıkabilir. Eski sevgiliniz sizinle iletişime geçebilir ve bu yüzden duygu karmaşıklığı yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Aile içerisinde oluşan sorunlardan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Durumların her ne kadar sizden kaynaklı olmadığını bilsenizde de çözüm bulması gereken kişinin siz olması gerektiğinin farkındasınız. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Yaratıcı etkinliklere dahil olmak isteyeceksiniz. Yakın bir arkadaşınız sizden destek görmek isteyebilir. Aile içerisindeki bir kişinin sağlık sorunlarından dolayı endişelenebilirsiniz.

Kova Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. İşyerinizde fikir uyuşmazlıklarından dolayı sorunlar ortaya çıkabilir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki iletişimi dikkat etmeli ve kelimelerinizi özenli bir şekilde seçmelisiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle kendinizi tek bir konuya odaklayarak ilerlemenin faydalarını fazlasıyla göreceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.