Kova Burcu Mayıs Ayı Yorumu

16.114
Kova Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Kova Burcu Mayıs 2016 iş hayatı konusunda hırslı bir döneme adım atıyor. Özel hayatınızda yaşadığınız bazı durumlar sizi daha çok çalışmaya itiyor. Statü ve değer kazanmak için iş hayatınızı tam manasıyla düzene sokmak istiyorsunuz. Geçen dönemlerde kariyerinizle ilgili yaşadıklarınız Mayıs ayı ortalarında son buluyor. Yolunuza çıkan fırsatları en iyi anlamda değerlendiriyorsunuz. Maddi durumunuzu iyileştirecek, belli süre sonra da tüm borçlarınızdan kurtulacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda pürüzler çıkması yönündeki tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Kişiliğinize yönelik tahriklere karşı hiddete kapılmayın. Sizi zararlı çıkarmak isteyen düşmanlarınıza büyük fırsatlar vermemek için sakin ve duyarlı hareket etmekte fayda var.

Mayıs 2016 Kova Burcu aşk hayatında özgür olmak istiyor. Özel hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanması tamamen sizin elinizde. Hayatınızı yönlendirmek istediğiniz doğrultuda yönlendiriyor, bazı durumlarda partnerinize uyum sağlayamıyorsunuz. İletişiminizde kopukluklar yaşayabilir, yanlış anlamalara maruz kalabilirsiniz. Çevrenizde sizi düşünüyormuş gibi yapan bazı insanlara karşı dikkatli olun. İş iten geçmeden önce sapla samanı ayırt etmelisiniz. Hayatınızda bazı sonlar ve başlangıçlar olması muhtemel görünüyor. Sizi zamanında çok seven insanı kırmış olmanın pişmanlığını ve vicdan azabını sürdürüyorsunuz. Aşk konusunda hataya düşmemek için öfkeyle hareket etmemeli ve sonrasında üzülebileceğiniz kararlar vermemelisiniz.

Kova Burcu sağlık konusunda tedbiri elden bırakmamalı. Sağlığınız sizi zorlamıyor ancak siz yine de dikkatli olun. Özellikle baş bölgenizle ilgili ufak sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu baş ağrısı, diş ağrısı veya gözlerle ilgi olabilir. Hayatınızdaki yoğunluk ve yaşayabileceğiniz stresli mevzular enerjinizi düşürebilir. Rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz anlarda kısa süreli gevşetici sporlara, uyumaya ve bitki çaylarına başvurabilirsiniz.

Kova Burçları Mayıs ayı itibariyle eğitim alanından uzak görünüyor. Bu dönemde işinizi yoluna koymak ve iç huzuru yakalamakla meşgulsünüz. Sizin için eğitim demek hayat demek.

Kova Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Kova Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Kova Burcu Mayıs 2016 aşk hayatı biraz problemli. Duygularınız son derece yoğun. Bu ay doğru kararlar verebilmek adına rahatlamaya, düşünmeye ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. İlişkisi olan kovalar kısıtlandığını düşünerek uzaklaşma eğilimine girebilirler.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.