Kadınlar Duysun

Kova Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
8.690

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar parayla ilgili konularınız ön plana çıkabilir.

Kova Burcu Nisan 2020 Yorumu

Geçen ay vermiş olduğunuz bir borç veya yaptığınız işten almayı beklediğiniz para varsa bu para elinize geçebilir. Aşk hayatınızla iş hayatınızı birbirinden ayırmanız gerektiğini öğreneceksiniz. 19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve kariyeriniz olumlu etkilenecek. Özellikle işiniz yoksa ve başvuru sonucu bekliyorsanız size olumlu geri dönüş yapabilirler. Geçmişte vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını almanıza az kaldı.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yeni girişimler ve kararlar alacaksınız. Kararsız kaldığınız zamanlar olacak ama yakın çevrenizden alacak olduğunuz destek sayesinde sizin için en doğru olan kararı alabileceksiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve idealleriniz ve yaptıklarınız çelişebilir. Siz her ne kadar bir şeyler belirleyerek ideallerinize göre adım atmak isteseniz de durumun bu şekilde olmadığını fark edeceksiniz.

Kova Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve partneriniz ile aranızdaki sorunlar ortaya çıkabilir. Ona yeterince vakit ayırmadığınızı bu yüzden mutsuz olduğunu size söyleyebilir. Her ne kadar sakin bir şekilde sizinle bu konu hakkında konuşmak istese de siz başka etkenlerden dolayı gergin bir hayat yaşadığınız için onu anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise akrabalarınız veya arkadaş çevreniz sayesinde yeni birisiyle tanışabilir heyecanlanabilirsiniz.

Kova Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar 11 Nisan Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve aileniz ile aranız da gerginlik varsa artabilir. Aslında sorunlarınızın saçma sapan çok küçük şeyler olduğunun farkındasınız ama onlardan geri adım bekliyorsunuz. Bu adımı kısa süre içerisinde gerçekleştirecekler ve size ne kadar değer verdiklerini tekrar kanıtlayacaklar. Arkadaşlarınızla hasret giderebileceksiniz. Uzun zamandır buluşmak için vakit bulamamışsınız ama bu ay o vakti yaratabileceksiniz.

Kova Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar 25 Nisan Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor ve işiniz ile ilgili yarım bıraktığınız şeyler varsa bunları tamamlamak isteyeceksiniz. Yapmış olduğunuz işler her zaman başkaları tarafın övgü alıyor. Patronlarınız varsa eğer size kariyeriniz için güzel bir fırsat teklif edebilirler. Medya veya yurtdışıyla bağlantılı bir iş yürütüyorsanız ekstra gelir geterecek olan bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Geçen ay yaşamış olduğunuz sağlık sorunlarından kurtulacaksınız.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.