Kadınlar Duysun

Kova Burcu Nisan 2021 Yorumu

23.03.2021
5.275
Kova Burcu Nisan 2021 Yorumu

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizde sizin dışınızda olan biten olaylara karşı farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Başkalarının sorunları ile ilgilenmek size iyi gelecek ve onlara rahatlıkla çözüm yolları bulabileceksiniz.

11 Nİsan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. İş hayatınızda daha girişken olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Patronlarınız varsa onlara düşüncelerinizi özgür bir şekilde ifade edebileceksiniz ve bu durumlar kabiliyetinizi giderek yükseltecektir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kardeşleriniz varsa onların hayatları ile alakalı bir haber alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek size her zamankinden daha iyi gelecek. Arkadaşınızla veya partnerinizle kısa süreli de olsa bir tatile çıkma planı yapabilirsiniz.

27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yanınızda çalışan bir arkadaşınız ayrılabilir veya üstlerinizle aranızda küçük bir tartışma geçebilir.

Kova Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz üzüntüleri ve sorunları bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Partnerinizle birlikte birbirinize açık olma kararı alacaksınız ve bugüne kadar hissettiğiniz ve halledemediğiniz sorunları teker teker ele alacaksınız. İlişkisi olmayanlar işe girecek olduğunuz arkadaş çevresinde dikkatinizi çeken bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. İlişkide yaşayacak olduğunuz sorunları düşünerek adım atmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bilinçaltınızdan bunları temizlemenin yollarını aramalısınız.

Kova Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Aileniz ve eviniz ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Ailenizle birlikte daha çok vakit geçireceksiniz ve onların desteğine ne kadar ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikten dolayı kardeşlerinizden yardım isteyebilirsiniz.

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmaya çalışacaksınız. Sizinle özel bir sırrını paylaşmak isteyen arkadaşınızla uzun uzun sohbetler edebilirsiniz.

Kova Burcu Nisan 2021 Sağlık ve Kariyer

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. İşyerinize ortaya çıkan bir takım sorunlardan dolayı evinizden çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Yetiştirmeniz gereken projeler hakkında çevrenizdeki insanlardan bilgi toplamak isteyeceksiniz.

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızın yoğunluğu sizi bazı problemlerle karşılaştırabilir. İşyerinizde çalışan arkadaşlarınız varsa onlarla aranızda küçük çaplı bir rekabet oluşabilir. Evinizin içerisinde bazı tedbirsizliklerden dolayı kazalar gerçekleşebilir. Aynı zamanda işyerinizde iş kazaları gerçekleşebilir bu yüzden dikkat edin.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.