Kova Burcu Nisan Ayı Yorumu

28.282
Kova Burcu Nisan Ayı Yorumu

Kova Burcu 2016 Nisan ayında iş, kariyer konusunda daha detaycı ve titiz davranmak zorunda. Katılacağınız toplantılarda yeni tanışmalar, bağlantılar ve fırsatlar mevcut. Yıllardır elden çıkarılmaya çalışılan bir miras bu ay gündeme gelebilir. Bununla birlikte görüşmeleriniz artacaktır. Yarım kalan işlerinizi, yaşadığınız sıkıntılı konuları ve düzene sokmanız gereken noktaları gözden geçiriyorsunuz. Bu dönemde bazı insanların gerçek yüzleriyle karşılaşmak sizi şaşırtmıyor. Hayatınıza yeni bir yön verme çabası içine girebilirsiniz. Sağlığınızın olumsuz etkilenbileceği durumlardan kaçınmalısınız. Eğitim seminerlerine katılarak kendinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin.

Nisan 2016 Kova Burcu aşk hayatı sosyal konular nedeniyle sekteye uğruyor. Gündeme gelen miras veya para konusu sizi partnerinizle de anlaşmazlığa düşürebilir. Yalnız kalma ve daha sağlıklı düşünme ihtiyacı duyabilirsiniz. Duygusal iniş ve çıkışlarınız sizin hayatınıza ne yönde devam edeceğinize dair karar vermenizi zorlaştırıyor. Kalbinizin sesini dinleyerek vicdanınıza yenik düşmemelisiniz. Sevdiğiniz insanla oldukça fazla sorun yaşadınız. Şu an iyi giden ilişkiniz zaman zaman yaşananlardan etkilenebilir, kafanıza takmamaya çalışın. Kalbi boş olan kova burçları arkadaşlarıyla bir araya gelerek özgürlüğünün tadını çıkarmak istiyor.

Nisan ayı Kova Burcu iş, kariyer, para alanında fazlasıyla özverili davranıyor. Nisan ayı başlarında yapabileceğiniz anlaşmalardan ve projelerden vazgeçmelisiniz. Zira burcunuz bu ayın ilk haftasında, kariyerinizde şansınızın düşük olduğunu gösteriyor. Alacağınız kararlarda daha başarılı ve güvende olabilmek için Nisan’ın son haftasını beklemeniz yararınıza olacaktır. Bu ayın sonunda parasal anlamda oldukça rahatlıyorsunuz. Sonrasında yaşantınızda önemli değişiklikler söz konusu.

Kova Burcu Nisan ayında eğitim alanındaki seminerlere katılım sağlıyor. Bu tür seminerlerden hoşlanıyorsunuz. Terapi gibi geliyor ve sizi her anlamda geliştirdiğini düşünüyorsunuz. Sağlığınız stres ve baskı altına girebilir. Bunaltıcı ortamlardan uzaklaşmanızı ve spora zaman ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

Astrolog Derya Atak

kova-burcu-bahar-fali

Kova Burcu Bahar Yorumu

Kova burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş, kariyer konularında daha titiz davranmak zorunda kalıyor. Bu dönemde kazanç anlamında çok fazla şansı olmayan kova burcu insanı detaylara önem verdiği ölçüde başarılı oluyor. Uzun zamandır hallolmayan büyük oranda bir mirasın gündeme gelmesi söz konusu.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.