Kova Burcu Ocak 2021 Yorumu

4.655
Kova Burcu Ocak 2021 Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda olacak. Çevrenizdeki insanlarla çok fazla vakit geçirmek istemeyeceksiniz, kendinize zaman ayırarak içsel sorunlarınıza odak olacaksınız. Geçmişte almış olduğunuz fakat uygulamadığınız kararlarının üzerinde durarak yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz.

11 Ocak 2021 tarihinde Mars ve Satürn gezegeni kare açı içerisinde olacak evinizin içerisinde yapacak olduğunuz yenilikler varsa bunlar da aksilikler yaşayabilirsiniz. Planlarınızda ortaya çıkan sorunlardan dolayı geri adım atmak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, hayatın karşınıza çıkardığı olumsuzluklardan sıyrılarak kendinize odaklanacaksınız. Psikolojiye ilginiz varsa sezgilerinizi dinleyebilir ve bilinçaltınızı yönlendirmeye çalışabilirsiniz.

28 Ocak saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, ikili ilişkileriniz ön planda olacak. Partnerinizle birlikteliğinizi sorgulayabilir ve kendinizi onun yanına ait hissetmeyebilirsiniz. Bugüne kadar yaşamış olduğunuz sorunları düşünerek, işin sonunda bir ayrılık kararı alabilirsiniz.

Kova Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde aşk gezegeni olan Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Duygusal anlamda zorluk yaşadığınız konulara odaklanacaksınız ve bu konuları olabildiğince onarmak isteyeceksiniz. Hayatınızda ki sorunlara karşı partnerinizin hiçbir şey yapmadığını fark edeceksiniz. İlişkinize karşı derin sorgulama içerisine girebilirsiniz.

İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise Ocak ayının ortasına doğru yeni bir aşk sizinle olacak. Fakat bu ilişki sizin istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Karşınızdaki insanı hayal kırıklığına uğratabilirsiniz.

Kova Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

7 Ocak 2021 tarihinde Mars gezegeni Boğa burcuna geçiş yapacak ve aile içerisinde kendinizi pek de iyi hissetmeyeceksiniz. Bu yüzden ailenizden biraz uzak kalmak isteyebilirsiniz.

Aşamadığınızı hissettiğiniz geçmişten gelen sorunlar varsa bunların üzerinde durarak sorunun nereden kaynaklandığını anlamak için çevrenizdeki insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizden sakladığı konular bu dönemde açığa çıkacak onlara karşı soğuk davranacaksınız.

Kova Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

30 Ocak 2021 tarihinde iletişim gezegeni olan Merkür kova burcunda retro hareketine başlıyor. İş hayatınızı ve kariyer hayatınızı ilgilendiren konulara daha dikkat etmelisiniz aksi takdirde bazı iletişim sıkıntıları yüzünden işleriniz aksayabilir. Maddi açıdan da kayıp yaşayabilirsiniz. Önemli olan dosyalar, projeler veya evraklar varsa bunların yedeklerini almayı ihmal etmeyin teknolojik aletlerin de bozulmalarla karşılaşacaksınız.

14 Ocak 2021 tarihinde Uranüs’ün zıt açıları düzelecek, sağlığınız açısından iyi gitmeyen yerleri tespit edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.